سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

بلیط ویزای دبی

ویزای دبی Dubai visa و امارات بعنوان مجوز ورود به شیخ نشین امارات متحده عربی و از ضروریات تور دبی و سفر به امارات محسوب می شود.

یکی از ضروریات تور دبی ویزای دبی که به عنوان مجوز ورود به امیر نشین دبی میباشد ویزای دبی که بر خلاف ساير کشورهای جهان توسط اداره مهاجرت و وزارت کار این کشور صادر می شود نه توسط سفارت خانه های امارات در دنيا. تمامی مسافران تور دبی به جز افراد ساکن کشورهای عضو شورای همکاری خليج فارس(عربستان سعودی ، بحرين، کويت، قطرو عمان) می بايست ويزای امارات را تهيه نمايند.

اطلاعات لازم را و آخرین مقررات و تغییرات جهت اخذ ویزاي دبی راکسب نموده   و نسبت به تهيه ويزا ی دبی اقدام فرمایید. قبل از سفر با تور دبی نياز به ويزای دبی و روشهای اخذ آن برای مليت های و مسافران کشورهای مختلف، تفاوت بسياری دارد و قوانين مربوط به آن بدون اطلاع قبلی تغيير می کنند.

برای صدور ويزای دبی به هر علتی مثل تجارت، سياحت ،اقامت ،تحصیل و غيره، سازمان، شرکت و يا شخصی  در دبی می بايست ضمانت تقاضا کننده ويزاي دبی را به عهده بگيرد و بدين ترتيب عملا و قانونا مسئول همه اعمال مسافر در تور دبی وسفر به دبی شناخته می شوند و بايد مسافر را در تاريخ مقرر از کشور خارج نماید. اين مسئول در امارات متحده به نام "کفيل" مشهور است. لذا برای صدور ويزا دبی ارزان يک کفيل لازم است که واجد شرايط کفالت می باشد.

کفيل در دو صورت می تواند برای مسافر ويزا دبی قیمت درخواست نمايد. اول اينکه از نزديکان مسافر باشد که در اين صورت بايد فرم نسبيت از سفارت مربوطه دريافت کند و يا رابطه تجاری داشته باشد. در روش دوم بر اساس رابطه های کاری و تجاری، سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی می توانند برای مسافر خود درخواست ويزا نمايند. لازم به يادآوری است که ويزای توريستی دبی و يا زيارتی دبی توسط خطوط هوايی، هتل ها و يا آژانس های مسافرتی درخواست می شود (به همین علت برخی ازآژانسهای مسافرتی از کلیه مسافرین تور دوبی خود ضمانت اخذ می نمایند


  انواع ویزای دبی

ویزای توریستی دبی
دریافت ویزای توریستی برای امارات متحده عربی بسیار آسان و راحت شده و تقریبا کلیه شرکت های مسافرتی این کار را با دریافت وجهی انجام می دهند. این ویزاها در انواع 14 روزه و 1 ماهه و 3 ماهه قابل دریافت می باشد و گاها ویزای 1 ماهه با مراجعه به اداره مهاجرت و پرداخت وجه قابل تبدیل به 2 ماهه می باشد.ویزای 3 ماهه را فقط بعضی از شرکت های مسافرتی نظیر شرکت هواپیمایی العربیه صادر کرده و قیمت آن متفاوت می باشد.
ويزای ترانزيت: مدت اين ويزا 14 روز است و روز ورود و خروج محاسبه نمی شود. اين ويزا از طرف اداره مهاجرت دبی صادر می شود. ویزای ترانزیت دبی قابل تمديد نمی باشد.
ویزای تجاری دبی بیزنس:
ویزای اقامتی و کار در دبی معمولا توسط کفیل یا شرکتی که شما را استخدام کرده باید اقدام شود . این ویزا به شما امکان اقامت 3 ساله در دبی را میدهد.جهت کارکردن باید دارای این نوع ویزا باشید . (در حال حاضر گرفتن این نوع ویزا برای ایرانیان مشکل میباشد و بستگی به محل کاروقدرت کفیل دارد .البته غیر ممکن نیست.)
تعداد دیگری هم ویزا اقامت وجود دارد که هزینه های بسیار بالایی دارند مثل .ویزای شریک لایسنس که جهت آغاز یک شرکت جدید استفاده میشود و یا ویزای اقامت برای خرید خانه البته همه این ویزا ها اقامت 3 ساله هستندوهر 3 سال باید تمدید شوند.
ویزای فوری دبی:
معمولا در بیست و چهار ساعت صادر می گردد.و پانزده روز از تاریخ ورود اعتبار دارد
ویزای دوماهه دبی:
ویزای سه ماهه دبی:

زمان صدور ویزای دبی

کلیه ویزاها بسته به روز و زمان درخواست از5-7 روز برای ویزای نرمال و 1-3 روز برای ویزای فوری (اضطراری) زمان لازم است. گاها بعضی شرکتها ویزا را تاپ ارجنت (فوق اضطراری) نیز ارائه می نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی

اسکن رنگی از پاسپورت
اسکن رنگی از 1 قطعه عکس
چک ضمانت برگشت
تعهد نامه
مدارک می تواند بصورت ایمیل ارائه گردد.

 مدت زمان صدور بلیط ویزای دبی

کلیه ویزاها بسته به روز و زمان درخواست از5-7 روز برای ویزای نرمال و 1-3 روز برای ویزای فوری (اضطراری) زمان لازم است. گاها بعضی شرکتها ویزا را تاپ ارجنت (فوق اضطراری) نیز ارائه می نمایید.

برای اخذ ویزا دبی به نکات زیر توجه کنید

  • ویزای امارات بصورت برگه ای می باشد و کپی آن هم مورد قبول است.ویزای دبی بدون عکس نیز مورد قبول می باشد
  • از صدور ويزا برای زنان مجرد زير 30 سال معمولا جلوگيری می شود مگر اينکه همراه پدر و یا همسر خود قصد سفر داشته باشند.
  • صدور ويزا برای افراد بالای 60 سال نيز بسيار مشکل می باشد.
  • در صورت عدم ترک کشور در تاريخ مقرر، در فرودگاه دبی يک جريمه 100 درهمی به ازاء هر روز تاخير از مسافر اخذ می شود.
  • در صورتی که قصد ورود به کشور امارات از طريق فرودگاه شهری غير از دبی (ابوظبی، شارجه و ..) را داريد، میبايست ويزای ورود به همان شهر را تقاضا نماييد

 سعادت سیر مجری مستقیم تور دبی

ایرانیان زیادی روزانه به کشور امارات و مخصوصا شهر دبی سفر می کنند. ویزای دبی (Dubai Visa) بر حسب اینکه برای تفریح ، خرید و تجارت به دبی میروید متفاوت است. دبی ...
 مدارک لازم برای اخذ وبزا دبی (امارات متحده عربی)  اسکن رنگی از پاسپورت  اسکن رنگی ۱ قطعه عکس  انواع شرایط اخذ ویزای دبی :   ویزا توریستی امارات ۱ ماه ...
اطلاعات کلی برای دریافت ویزای دبی Imformation About Dubai Visa اداره مهاجرت و وزارت کار بلیط ويزا دبی را صادر می کند و نه توسط سفارت خانه ها برای مليت های مختلف ...