لطفا کمی صبور باشید

پارک واندرلند دبی

 پارک واندرلند دبی
Wonderland Theme & Water Park Dubai

تور دبی یکی از تورهای مناسب برای تفریح و خرید است . پارکهای دبی با توجه به مساحت ، ایمنی و تنوع در جهان مشهور هستند و برای میهمانان خود ساعات خوشی را رقم میزنند . پارک آبی واندرلند در دبی هم یکی از این پارک هاست . در این پارک مجموعه ای از بازیهای متنوع پیش روی شماست . همه گروههای سنی در هنگام ایجاد این تفرجگاه در نظر گرفته شده است . پارک واندر لند از دو بخش تم پارک (سرزمین عجایب) و پارک آبی تشکیل شده است .

پارک سرزمین عجایب واندرلند دبی

پارک سرزمین عجایب واندرلند دبی پارک آبی واندرلند از جاذبه های گردشگری دبی بشمار می آید که در  مساحت 18 هکتار ، سال 1996  افتتاح شده است . این پارک در نزدیک القرهود ، بین روستای توریستی البوم و کریک پارک واقع شده . در این پارک بیشتر از بزرگسالان به بچه ها خوش میگذرد و تفریحات مناسب سن آنها بیشتر است . اگر مایلید کودکانتان در جایی ایمن و بین همسالان خود ، بازی کنند ، واندرلند بهترین مکان در دبی محسوب می شود .

پارک واندرلند دبی

پارک سرزمین عجایب واندرلند دبیدر  Wonderland Park که از مراکز تفریحی دبی می باشد ، سرگرمی های زیادی من جمله اسباب بازی ، سینمای 6 بعدی ، مراکز بازی های ویدئویی و ... وجود دارد همچنین پارک دارای رستوران و فست فود می باشد و میتوانید غذایتان را در این محیط شاد و مهیج و در کنار خانواده میل نمایید . هرچند این پارک امکانات پارک آبی هتل آتلانتیس دبی را ندارد اما میتوانید ساعتها فرزندان خود در کنار همسن و سالانشان ، سرگرم کنید و لحظات شادی را برای آنها رقم بزنید . 

پارک آبی واندرلند دبی

قیمت بلیط ورودی پارک واندرلند دبی :

قیمت بلیط ورودی سرزمین عجایب واندرلند دبی برای کودکان بالای 5 سال 125 درهم و بلیط ورودی پارک آبی واندرلند 125 درهم می باشد البته اگر بخواهید هر دو بلیط را همزمان تهیه کنید ، فقط کافی ست 150 درهم پرداخت نمایید .

پارک سرزمین عجایب واندرلند دبی

ساعات کار پارک واندرلند دبی :

ساعات کار سرزمین عجایب پارک واندرلند دبی : از 10 صبح تا 12 شب
ساعات کار پارک آبی واندرلند دبی : از 10 صبح تا 8 عصر
روزهای چهارشنبه این پارک ویژه بانوان می باشد

اطلاعات کامل در مورد فستیوال خرید زمستانی دبی در وبسایت موجود است

خواندن 2570 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.