لطفا کمی صبور باشید

اشتباهات گردشگران در تور دبی

 

اشتباهات گردشگران در تور دبی

Mistakes tourists on Dubai tours

اکثر کسانی که قصد سفر به دبی با تور دبی را دارند جهانگرد حرفه ای نیستند و برای اولین بار است که به این امارت سفر میکنند پس بهتر است از تجربیات گردشگرانی که چند بار به این کشور سفر کردن استفاده کنیم تا سفر خوب و خاطره انگیزی داشته باشیم

1همرا داشتن چند چمدان بزرگ در تور دبی
یکی از بارز ترین اشتباهات مسافران تور دبی ارزان همراه داشتن چمدان های بزرگ و دستو پا گیر است در خانه که هستید چند بار در روز لباستان را عوض میکنید. ولی وقتی قرار باشد لباس های سفر خود را در یک چمدان جا کنید. لازم نیست برای هر موقعیتی لباس بیاورید. تحقیقات انجام شده نشان میدهد که دو سوم مسافرین وقتی از سفر برمی گردند حداقل 6 لباس خود را اصلاً نپوشیده اند.

http://dubaitor.ir

2در نگاه اول میخرید
بازار های دبی خیلی متنوع هستند وقتی چیزی را می بینید که خوشتان می آید همان لحظه آن را نخریدشاید در بازدید از مراکز خرید دبی چیزهای ارزانتری با کیفیت بهتر پیدا کردید. ولی اینطور نمی شود. وقتی در سفر هستید و چیزی را می بینید که خیلی چشمتان را می گیرد حتماً آن را همانجا بخرید، وگرنه بقیه عمرتان هرگز آن را فراموش نمی کنید. آن را بخرید تا بعداً افسوس نخورید.

3در تور دبی برای سیم کارت و تلفن برنامه ریزی نمکنید
یک هفته پیامک زدن از یک دبی به کشور دیگر نباید بیشتر از یک جراحی باز قلب برایتان هزینه بردارد! ولی این اتفاق برای اکثر مسافرین خارجی می افتد، زیرا آنها قبل از سفر برای این قضیه برنامه ریزی نمی کنند.

http://dubaitor.ir

4معنی هتل های دبی نزدیک به مرکز شهر چیه؟
 عبارت "نزدیک به مرکز شهر"  برای هتل های دبی هزار و یک تفسیر و تعبیر دارد. وقتی هتلی در نزدیکی شهر پیدا می کنید و در پولتان صرفه جویی می کنید، در واقع آن پول را خرج حمل و نقل و کرایه تاکسی و ... می کنید و این مورد یکی از گناهان کبیره مسافرت محسوب می شود!

5سوار ماشین های فرودگاه می شوید
بیشتر گردشگران تور دبی ارزان میخواهند پول کرایه تاکسی را در جیبشان بگذارند و سوار این ماشین ها می شوید. ولی در واقع اصلاً معلوم نیست که شما را اول پیاده کند یا آخر و همیشه به یاد داشته باشید که چیزی که در سفر از همه چیز مهمتر است وقت شماست. پس تاکسی بگیرید و به فکر صرفه جویی نباشید.

http://dubaitor.ir

6در شامپوها را در کل مسیر محکم نکرده اید
شامپوهای کوچک اشانتیون و بطری های حالت دهنده مو شاید خیلی به درد بخور باشند، ولی تا وقتیکه درب آنها در مسیر باز نشود و کل کیف یا چمدان شما را شامپویی نکند.

7 بهترین زمان برای رزرو بلیت دبی چه زمانی است

تحقیقات نشان داده اند که بهترین زمان  تور دبی برای خرید بلیت دبی ارزان برای پروازهای داخلی 21 روز و برای پروازهای بین المللی 34 روز قبل از حرکت است. ولی در واقع ارزان ترین بلیت ها 49 روز قبل از پرواز باید خریده شوند. حتی بعضی از تحقیقات نشان داده اند که 80 روز قبل از پرواز باید بلیط  دبی را تهیه کرد.

8سخت تلاش می کنید تا در خرید چانه بزنید
بله می دانیم که چانه زنی یکی از اصل های خرید کردن است، ولی آیا واجب است که بخاطر مقدار کمی پول برای یک کیف دستی که قرار است ته کمدتان بماند، این قدر وقت تلف کنید؟ هرگز کام خود را با رو در رو شدن با یک بازار پر از فروشنده و مغازه دار گرسنه تلخ نکنید و به دیدنی های دبی   فکر کنید.

9در فرودگاه پولتان را چنج نمی کنید
عقیده عموم مردم این است که فقط آماتورها در فرودگاه پول چنج می کنند، زیرا در شهر نرخ ارز خارجی بهتر است. ولی اغلب اینطور نیست و در اکثر فرودگاه ها از شما برای کمتر از 300 دلار کمیسیون نمی گیرند. در ضمن برای پول چنج کردن در شهر باید حداقل یک ساعت بگردید و جای قابل قبولی را پیدا کنید و پولتان را چنج کنید. پس همیشه سعی کنید در فرودگاه پول چنج کنید و زحمت، ریسک و اتلاف وقت شهری را به جان نخرید.

http://dubaitor.ir

 10جهنم فرودگاه دبی را دست کم می گیرید
صحبت از دبی که می شود، هرگز نباید فرودگاه دبی را دست کم گرفت. زیرا احتمالاً مجبور می شوید چندصد متر راه بروید و در بخش بازرسی امنیتی و در صف های طولانی آن وقت تلف کنید.

همکاران ما در تلاشند هتل های دبی را با توجه به در خواست شما مبنی براینکه هتل شما به مراکز خرید دبی یا به مراکز تفریحی دبی یا دیدنی های دبی و همچنین به سفرت آمریکا در دبی نزدیک باشد به شما ارائه دهند

 

  مطالب زیر هم بخونید ضرر نداره

 عجیب ترین ها در تور دبی
نمایشگاه بیگ 5 دبی در تور دبی
زیباترین آبنمای جهان در تور دبی
بهترین رستوران های دبی در تور دبی
چه هتلهای در تور دبی انتخاب کنیم خوبه ؟

 
خواندن 52316 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.