لطفا کمی صبور باشید

پرطرفدارین مراکز خرید دبی

 

دبی یکی از شهرهای توریستی خاورمیانه است که سالانه گردشگران بسیاری به این شهر پیشرفته سفر میکنند. از آنجاییکه اکثر برندهای معروف در این شهر مدرن نمایندگی دارند گردشگران خرید های خود از برندهای معروف ار مراکز خرید دبی انجام می دهند.

در این شهر مراکر خرید متنوعی از بازارهای محلی گرفته تا مراکز خرید بسیار مجهز و پیشرفته با اجناس و کالاهای مدرن و برند پیدا می شود. در زیر به چند مرکز خرید مهم دبی اشاره شده است.

 

مرکز خرید دبی مارینا مال
marina mall dubai

 

در دسامبر 2008 مرکز خرید دبی مارینا مال افتتاح شده است . در این مرکز خرید هر نوع جنسی را می توان تهیه کرد . چه لباس ، چه لوازمی نظیر ساعت و کیف و کفش و حتی لوازم زینتی و برقی و طلا و جواهرات و … . یکی از مراکزی که بسیاری از فروشندگان و حتی توریست ها از آن ها خرید می کنند ، فروشگاه چند منظوره مارینای دبی است . این مرکز خرید محل پر رونقی است که بسیاری از تجار ایرانی و عرب در اینجا پاتوق دارند . دبی مارینا‌ مال یکی از بزرگترین مراکز خرید دبی می باشد . در مارینا مال فواره های زیبا و موزیکال وجود دارند که شبها زیباییی د چندانی دارند . سقف مرکز خرید دبی مارینا مال مانند سقف مدرسها ی به نام هاگوارتز است و یک پرچم بزرگ ۱۲۳ متری دارد که رکورد بزرگترین پرچم دنیا را شکسته است .

مرکز خرید دبی مارینا مال

مرکز خرید امارات دبی

Mall of The Emirates Dubai

مرکز خرید امارات دبی که از مهمترين و برجسته ترين مشخصات آن پيست اسکي سرپوشيده آن است داراي دو طبقه است .از آنجا که معروف ترين مارک ها در اين مرکز خريد به دور هم جمع شده اند این مرکز خرید به یکی از شلوغ ترین مراکز خرید دبی تبدیل شده است.از جمله این مارک ها میتوان به  هاروي نيکول ، کارفو ، ويرجين،مگااستور ،زارا ، تامي ، پپ جين ، دلچگابانا ،رالف لورن ، بربري ،دينهام وهاروي نيکلز اشاره کرد . 

مرکز خرید امارات دبی

 

مرکز خرید وافی سيتی دبی

Wafi City Mall Dubai

 

مرکز خرید وافی يکي از لوکس ترين مراکز خريد دبي، مي باشد. عماري اين مرکز الهام گرفته از معماري مصر و ساير آثار باستاني اين کشور مي باشد. چندين هرم شيشه اي خيره کننده قرار گرفته در سقف اين مرکز که به طرز بسيار زيبايي طراحي و رنگ آميزي شده اند و چنين مجسمه از فراعنه مصر در بيرون مرکز بر زيبايي خاص اين مرکز افزوده اند.قيمت ها نيز به همين جهت تا حدودي با ساير مراکز خريد متفاوت مي باشد.

مرکز خرید وافی سيتی دبی

 


 

خواندن 8210 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.