لطفا کمی صبور باشید

بازار مرشد دبی +عکس

بازار مرشد دبی در تور دبی

Murshid Bazaar Dubai

یکی از معروفترین مراکز خرید دبی که مورد بازدید گردشگران تور دبی میباشد در این بازار با ایرانیان زیادی برخورد خواهید کرد بازار مرشد دبی واقع در در منطقه دیره دبی است بسیاری از فروشگاه های این بازار متعلق به ایرانیان ساکن دبی می باشد.

بازار مرشد دبی که در منطقه دیره دبی قرار گرفته بهترین بازار های دبی  و بازار های ارزان دبی نزد ايرانيان می باشد. از سمت میدان جمال که به طرف غرب حرکت کنیم، به خیابان سبخه می رسیم. چندین خیابان که بصورت تقریبا موازی از طرف غرب به این خیابان متصل می شوند، بازار مرشد دبی Murshid Bazaar Dubaiرا تشکیل می دهند.

http://dubaitor.ir

در داخل بازار مرشد دبی چند بازارچه و یک مرکز خرید کوچک نیز قرار دارد. در بازار مرشد دبی که از بازار های معروف دبی است کالا ها بصورت کلی و جزئی به فروش می رسند. ارزان بودن کالاها در این بازار، ایرانیان زیادی را بری خرید سوقات به این بازار می کشاند

http://dubaitor.ir

در بازار مرشد دبی تقريبا همه گونه کالايی را با قيمت های مناسب پيدا خواهيد نمود.در گذر از  بازار مرشد دبی حتما با مسافران ايرانی تور دبی بسياری برخورد خواهيد نمود بسياری از فروشگاههای اين بازار متعلق به ايرانيان ساکن دبی می باشد.

برای آشنایی بیشتر با بازار ها و مراکز خرید دبی , هتل های دبی و جاذبه ها و دیدنی های دبی  از مشاوره کارشناسان با تجربه ما استفاده کنید.خوشحال میشویم صدای شما را بشنویم

خواندن 24599 بار

گالری تصویر

{gallery}647{/gallery}

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.