لطفا کمی صبور باشید

مهمترین مناطق گردشگری در تور دبی

مهمترین مناطق گردشگری در تور دبی

Tourist areas Tour Dubai

جاذبه های گردشگری دبی در مناطق توریستی دبی پراکنده شده و گردشگران تور دبی نمیتوانند در مدت کوتاه اقامت در دبی  از دیدنی های دبی بازدید و از آنها استفاده کنند پیشنهاد میکنم از قبل معروفترین مناطق گردشگری دبی را بشناسید تا در فرصت کوتا بهترین بهره برداری را از تور دبی داشته باشید

http://dubaitor.ir

دبی یکی از مدرن ترین، پیشرفته ترین و پر جمعیت ترین امیرنشین  امارت متحده عربی میباشد و از مناطق توریستی بسیار زیبا بسیار زیبا همچون سطوه، کرامه، بر دبی، دیره، جمیرا، اینترنشنال سیتی و غیره تشکیل شده است. جاذبه های گردشگری دبی در مناطق توریستی دبی سبب شده تا این شهر به یکی از معروفترین شهر های توریستی جهان به شمار آید

دبی با سواحل شنی زیبا، آفتاب درخشان، آبراه یا خور دبی و تاکسی های آبی، رستوران زیر آب هتل آتلانتیس، فرودگاه های عظیم و زیبا، زمین گلف، صحراهای بکر و دست نخورده و البته مراکز خرید دبی متنوع، سالانه پذیرای حدود ده ها میلیون  گردشگر تور دبی است است.

بهترین و زییبا ترین مناطق توریستی تور دبی

منطقه بردبی (Bur Dubai)
خور دبی یک ورودی آب از دریا به داخل خشکی می باشد که باعث گردیده تا دبی به دو بخش بر دبی و دیره تقسیم شود.  دبی یک کلان شهر همراه با تاریخ وسیعی در ناحیه بردبی می باشد. در Al Bastakiya کوچه های پر پیچ و خم و حیاط های عجیب و جالب را می توانید مشاهده نمایید. از جاذبه های مهم دبی می توان بر گنجینه های باستانی آن، موزه دبی که قدیمی ترین ساختمان در سراسر دبی می باشد و همچنین مسجد بزرگ که دارای بلندترین مناره در دنیا می باشد را نام برد.

http://dubaitor.ir

بخش بر دبی شامل مناطق اودمتا، ستوا،کرامه،جمیرا و ام سقیم می باشد و مورد بازدید گردشگران تور دبی قرار میگیرد

منطقه توریستی دیره (Deira )در دبی
با آب های براق دریاچه دبی، دیره ترکیبی از بافت تاریخی و مدرن می باشد. مرکز خرید دیره که در مرکز شهر دیره قرار دارد می توانید صدها مغازه را در آن مشاهده نمایید البته از بازارهای قدیم نیز به شگفت خواهید آمد جایی که با سنگ های قیمتی درخشان شده است. می توانید که از اسکله نیز که قایق های تجاری چوبی در آنجا قرار دارد دیدن نمایید.

 http://dubaitor.ir

منطقه گردشگری جبل علی (Jabal Ali) در دبی
واژه بین المللی، جبل علی را کاملاً پوشش نمی دهد. این هیاهوی شهر یک جهان را در خود دارد با هزاران کمپانی که در خود جای داده است. در هرجا که قدم می گذارید می توانید ترکیبی هیجان انگیز از فرهنگ های گوناگون را مشاهده نمایید . همچنین درآنجا رستوران هایی با غذاهای متنوع و جاذبه های دیدنی بسیاری به چشم می خورد .

http://dubaitor.ir/dubai-tour/

منطقه  زیبای ساحل جمیرا(Jumeirah Beach) در دبی
در این مقصد ماسه های سفید و آب هایی که مانند الماس می درخشند هر گردشگری را به سمت خود جذب می نماید. این ساحل زیبا دارای هتل های منحصر بفرد مثل هتل برج العرب می باشد. در این ساحل می توانید به تفریحاتی همچون جت اسکی، موج سواری بپردازید. گردشگران همچنین می توانند از مسجد جمیرا با فضای داخلی مجلل و بسیار زیبای آن بازدید نمایند.

http://dubaitor.ir/dubai-tour/

 

همکاران ما در تلاشند هتل های دبی را با توجه به در خواست شما مبنی براینکه هتل شما به مراکز خرید دبی یا به مراکز تفریحی دبی یا دیدنی های دبی و همچنین به سفرت آمریکا در دبی نزدیک باشد به شما ارائه دهند

 سعادت سیر گیتی مجری مستقیم تور دبی نوروز 96

 

 

خواندن 45406 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.