ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

  • چگونه بهترین هتل دبی را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین هتل دبی را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین هتل دبی را انتخاب کنیم؟سالانه گردشگران  بسیاری به دبی سفر می کنند.ممکن است این سفر ها برای تجارت ، حضور در نمایشگاه های تجاری ، عقد قراردادها و همچنین برای استراحت و خوشگذرانی باشند. هر ساله تعداد گردشگرانی که به منظور تجارت ، شرکت در نمایشگاه های تجاری و برای استراحت به دبی سفر میکنند افزایش پیدا می کند.

 

 

 


در چند ماه گذشته تعداد مهمانان که در هتل های دبی اقامت دارند 7 درصد افزایش یافته است. با نگاهی به هتل های دبی در میابید که امکان انتخاب گسترده ای برای هتل وجود دارد. با این وجود هتل های زنجیره ای با نام های تجاری امتیازات چشمگیر و امکانات متفاوتی نسبت به نمونه های اروپایی و امریکایی دارند. تنوع قومی و فرهنگی دبی، گسترش جغرافیایی آن و سیستم ترافیک مشکل ساز آن، ممکن است به آسانی  موجب شود که برای انتخاب هتل دچار اشتباه شوید.

 

هتل های دبی


وب سایت های بسیاری وجود دارند که خدمات رزرو آنلاین اتاق هتل های دبی را ارائه می دهند. اما همه این وب سایت ها توضیحاتی بیشتر از توضیحات رسمی درباره هتل های دبی ارائه نمی دهند.

 

هتل های دبی


آیا هتلی که انتخاب کرده اید جای مناسبی برای تجارت است (امکان دسترسی به اتاق جلسه و یا سالن کنفرانس وجود دارد. یا اینکه امکان دارد بتوانید برای انجام کارهایتان منشی استخدام کنید اگر بخواهید در یک نمایشگاه تجاری شرکت کنید چه؟ آیا هتل به محل نمایشگاه نزدیک است و آیا هتل میتواند در صورت مترجم در اختیارتان قرار دهد؟ آیا تمام غذاهای هتل آسیایی است؟

 

هتل های دبیهمه این سوالات ممکن است با توجه به فعالیتی که قرار است در دبی انجام دهید برای شما پیش بیاید.برای مثل کسانی که برای خرید به دبی میروند میخواهند که هتل شان در محلی نزدیک به مراکز خرید قرار داشته باشد و امکان نگهداری اطفال نیز در دبی وجود داشته باشد تا بتوانند در زمان خرید کودکان خود را به آن ها بسپارند.

 

 

هتل های دبی


کسانی هم که برای تفریح به دبی میروند ترجیح می دهند هتلشان به ساحل و همچنین مراکز تفریحی دبی نزدیک باشد، تا بتوانند با صرف کمترین وقت به بهترین تفریحات دسترسی داشته باشند.

هتل های دبی


بی شک میتوانیم بگوییم یکی از شرکت های قوی در زمینه رزرو هتل در دبی هستیم . تجربه ما در زمینه رزرو هتل در دبی کار ما را تضمین میکند و به ما این جرات را میدهد که به شما این اطمینان را بدهیم که با توجه به شرایطتان بهترین هتل دبی را به شما پیشنهاد خواهیم کرد و در میان

  هتل های 2 ستاره دبی

هتل های 3 ستاره دبی

هتل های 4 ستاره دبی

هتل های 5 ستاره دبی

بهترین گزینه را با نظر شما انتخاب میکنیم.

 

 

هتل های دبی

 

 

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سیر گیتی

با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

در خــــصــوص تـــور دبی مــــی دانــــــیم

که هر توری شامل بلیط ترانسفر هتل لیدر و... می باشد دقتمان را در انتخاب تک تک فاکتورهای آن رعایت می کنیم چرا را که می دانیم رضایت نهایی مشتریانمان به متناسب بودن تمامی اجزای تور می باشد


و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعیمان به این است که مشتری مدار باشیم چرا که می دانیم نگهداری یک مشتری به صرفه تر از هزینه تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می باشد.

  • امکانات سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی خوب از مشتریانمان را دارا باشیم.

  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشیم.

  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توریستی تجاری سرمایه گذاری …) به مشتریانمان مشاوره رایگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمینار,بازدید و…داشته باشند آپشن ها خوبی به ایشان ارائه می نماییم.

  • تمامی مسافرانمان را بدون استثنا بیمه می نماییم و امیدواریم مشتریانمان هیچ وقت از آن استفاده ننمایید ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسیار خوبی است

  • ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

سرابی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

  • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
  • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید . یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

سها
مدت زمان پرواز دبی چقدر است؟ و اختلاف ساعت ایران با دبی چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مدت پرواز تهران به دبی حدود 2 ساعت طول می کشد. و درمورد اختلاف زمانی دبی نیم است جلوتر از ساعت ایران است.

مهرداد
برای سفر به دبی مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


بهترین زمان سفر به دبی بین ماه های نوامبر و آوریل،یعنی از اواخر آبان تا اوایل اردیبهشت است که آب و هوا بسیار خنک است،می باشد. بیشترین ترافیک مسافران ایرانی به دبی از نیمه آخر پاییز شروع می شود و اوج آن در عید نوروز است. آب و هوای دبی در این مدت بسیار خوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای دبی مراجعه کنید.

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.