ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

  • جزایر پالم دبی هشتمین عجایب دنیا در دبی

جزایر پالم دبی هشتمین عجایب دنیا در دبی

جزایر پالم دبی هشتمین عجایب دنیا در دبی 

Dubai  Islands in Dubai the eighth wonder of the world ‬

جزایر نخل دبی بزرگترین جزیره ساخته شده توسط بشر در جهان است. گاهی اوقات نیز از این جزایر بعنوان هشتمین شگفتی جهان یاد می شود. این جزایر جزو جاذبه های گردشگری دبی به حساب می آیند.


جزایر نخل در دبی بزرگترین جزیره ساخته شده توسط بشر در جهان است. گاهی اوقات نیز از این جزایر بعنوان هشتمین شگفتی جهان یاد می شود. این جزایر در سه مکان مختلف در سراسر سواحل دبی ، یعنی جمیرا ، جبل علی و دیره واقع شده است. این جزایر ، که همچنین به عنوان پالم دبی یا دبی پالم شناخته شده با سنگ و شن و ماسه بر بستر دریا در عمق ده متری لایه بندی شده اند.  شن و ماسه که برای گذاشتن این لایه ها بکار رفته از لایروبی دریا در نزدیکی آن ها به دست آمده است  . شرکت لایروبی بلژیکی ژان د نول و همتای هلندی خود را ون  اورد نظارت بر کل این عملیات برعهده داشته اند. کار در در جمیرا و جبل علی در مرحله پیشرفته قرار دارد و در دیره نیز در حال انجام است.

جزایر پالم دبی

جزایر پالم دبی


کشتی لایروبی در مسیرها و مناطقی حرکت میکند و اقدام به لایروبی شن و ماسه می کند که براساس سیستم تعیین مختصات دیفرانسیل موقعیت جهانی مشخص شده اند. این عملیات رنگین کمان نامیده شد. این نام بخاطر قوسی بود که با ریختن شن و ماسه در آنجا ایجاد می شد. در اطراف هر پالم دبی موج شکنی برای جدا کردن پالم از آب تیره دریا ساخته شده است. این موج شکن با گذاشتن چند لایه از سنگ بر روی بستر دریا توسط کشتی در دریا ساخته شده است.  تنها برای سخت موج شکن پالم جمیرا بیش از 7 میلیون تن سنگ مورد نیاز است.

جزایر پالم دبی

جزایر پالم دبی


هر کدام از جزایر پالم دبی به صورت درخت نخل همراه با تنه ، تاج و ساقه و برگ طراحی شده اند. جزایر هلالی شکل در حاشیه پالم نقش موج شکن را بازی می کنند. کار ساخت و ساز از نخل جبل علی توسط  ژان د نول در سال 2002 آغاز شده بود و در اواخر سال 2006 به پایان رسید. لازم است که شبه جزیره ای به طول 4 کیلومتر و عرض 200 متر و موج شکنی به طول 17 کیلومتر اطراف آن ساخته شوند.برا این کار تقریبا 135 میلیون متر مکعب سنگ ، شن و ماسه و سنگ آهک مورد نیاز است. بیش از 5 میلیون متر مکعب سنگ نیز برای تقویت شیب لازم است.

جزایر پالم دبیجزایر پالم دبی که در حال افزایش ساحل دبی به طول 520 کیلومتر خواهد بود، میزبان پارک های  آبی این منطقه ، هتل های لوکس ، مراکز خرید ، ویلا با مالکیت قطعی ، آپارتمان های ساحلی مبله ، چشمه های معدنی و امکانات مشابه دیگر خواهد شد . دیدن رشد در تجارت آزاد و گردشگری در دبی، این همیشه رویای شیخ مکتوم بوده است. توسعه دهنده گان املاک امارات متحده عربی، املاک نخیل ، کار نظارت به این پروژه را اتمام کار بعهده دارند. در حال حاضر با وجود اینکه کار تکمیل این جزایر همچنان ادامه دارد ولی جزایر پالم دبی در میان دیدنی های دبی قرارا گرفته اند.

 جزایر پالم دبی


پالم جمیرا دبی


پالم جمیرا دبی، به مساحت 5 کیلومتر در 5 کیلومتر با یک تاج و 17 ساقه است ، و موج شکن 11 کیلومتری در اطراف آن قرار دارد. این پروژه 4000 خانه جدید در دوره ای 3 تا 4 ساله به ایجاد می کرد و 78 کیلومتر به ساحل دبی اضافه کرد. در واقع صاحبان این خانه ها در پالم جمیرا 5 سال بعد از شروع لایروبی برای شروع پروژه به خانه های خود نقل مکان کردند.

جزایر پالم دبی

جزایر پالم دبی

   

پالم جبل علی دبی


پالم جبل علی دبی ، که انتظار می رود در سال 2020 خانه 1.7 میلیون نفر شود  در سال 2008 به پایان رسید. پالم جبل علی نسبت به اندازه پالم جمیرا بسیار بزرگتر خواهد بود.  با این حال ، پالم دیره برچسب بزرگترین را به خود اختصاص داده و انتظار می تا سال 2015 تکمیل شود.

 

 جزایر پالم دبی

پالم دیره دبی

با توجه به حجم عظیم آن ، انتظار می رود کار ساخت و ساز از پالم دیره دبی در چند مرحله انجام شود . بخش گردشگری دبی به شدت بر درآمد جزایر پالم دبی تکیه می کرده است، تا بتواند یک بار آنها را به طور کامل تکمیل کند.

جزایر پالم دبی

 


مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سیر گیتی

با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

در خــــصــوص تـــور دبی مــــی دانــــــیم

که هر توری شامل بلیط ترانسفر هتل لیدر و... می باشد دقتمان را در انتخاب تک تک فاکتورهای آن رعایت می کنیم چرا را که می دانیم رضایت نهایی مشتریانمان به متناسب بودن تمامی اجزای تور می باشد


و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعیمان به این است که مشتری مدار باشیم چرا که می دانیم نگهداری یک مشتری به صرفه تر از هزینه تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می باشد.

  • امکانات سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی خوب از مشتریانمان را دارا باشیم.

  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشیم.

  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توریستی تجاری سرمایه گذاری …) به مشتریانمان مشاوره رایگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمینار,بازدید و…داشته باشند آپشن ها خوبی به ایشان ارائه می نماییم.

  • تمامی مسافرانمان را بدون استثنا بیمه می نماییم و امیدواریم مشتریانمان هیچ وقت از آن استفاده ننمایید ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسیار خوبی است

  • ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

خانم مهرناز

با سلام و خسته نباشید.  برنامه سفر ما برای ماه رمضان هست،میخواستم بدونم ماه رمضان اونجا به چه صورت هست ؟رستوران ها باز هست؟ و میتونیم تو خیابون غذا بخوریم؟

مدیریت سایت

سلام خانم مهرناز

دبی شهری توریستی است و در تمامی ایام سال گردشگران و توریست هایی از نقاط مختلف جهان به این شهر سفر می کنند. به همین خاطر بخاطر در ایام ماه رمضان رستوران ها و هتل ها اجازه سرو غذا برای گردشگران و کسانی که روزه نیستند را دارند.

البته باید توجه داشته باشید که در ماه مبارک رمضان فرقی بین ساکنین و گردشگران وجود ندارد و همه مردم حتی غیر مسلمانان ، می بایست از خوردن و نوشیدن در ملا عام پرهیز نمایند . در صورت عدم توجه به این قانون ، برای فرد خاطی مجازات های نقدی در نظر گرفته شده است .

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
سرابی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

  • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
  • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید . یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

سها
مدت زمان پرواز دبی چقدر است؟ و اختلاف ساعت ایران با دبی چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مدت پرواز تهران به دبی حدود 2 ساعت طول می کشد. و درمورد اختلاف زمانی دبی نیم است جلوتر از ساعت ایران است.