ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

 • چه هتلهای در تور دبی انتخاب کنیم خوبه ؟

چه هتلهای در تور دبی انتخاب کنیم خوبه ؟

مناسب ترین هتل های دبی در تور دبی

Best Hotels in Dubai

مهم‌ترین نکته‌ای که باید در سفر به دبی با تور دبی در نظر گرفته شود، هتلی خوب و مناسب از بین هتل های دبی است . و انتخاب محل اقامت از بین این همه هتل زیبا و مجلل بسیار سخت میباشد امروزه در بیشتر نقاط  شهر توریستی دبی ، اقامتگاه‌های متنوعی برای میهمانان در نظر گرفته می‌شود، از مسافرخانه‌ها، سوئیت‌ها ویلاها، و هتل‌آپارتمان‌ها گرفته تا هتل‌های 5 ستاره‌ی دبی , هتل های 4 ستاره دبی  هتل های سه ستاره دبی و...

شرایط اقامت در هتل با اقامت در هتل‌آپارتمان‌ها یا ویلاها تفاوت دارد. اگر بصورت دسته‌جمعی سفر می‌کنید، به دنبال سفری ارزان هستید، و یا اینکه ترجیح می‌دهید در طول سفر هم خودتان به آشپزی بپردازید سوئیت‌ها یا ویلاهای اجاره‌ای برای شما مناسب‌ترند. اما اگر به‌ قصد تفریح  و خوش‌گذرانی سفر می‌کنید و ترجیح می‌دهید بجای آشپزی به گشت‌ وگذار و خرید بپردازید و در پایان روز به استراحتگاه امن و آرام خود بازگردید اقامت در هتل‌های دبی بهترین گزینه برای شماست.

با توجه به نکات زیر مناسب‌ترین محل اقامت را در تور دبی انتخاب کنید.

     هدفتان از سفر چیست؟

با توجه به هدفتان از سفر به دبی، معیارهای انتخاب هتل تغییر می‌کند. سفر به دوبی را می‌توان به دو دسته‌ی کلی تقسیم کرد:

سفرهای کاری و تجاریبه دبی: در سفرهای کاری احتمالاً بیشتر اوقات خود را در اتاق هتل هستید و یا در حال آماده شدن برای جلسات. بنابراین هتلی را انتخاب کنید که اتاق‌های بزرگ و جاداری داشته باشد، تسهیلات رفاهی مناسبی ارائه دهد، و آرامش را برایتان فراهم کند.

سفرهایی تفریحی توریستی به دبی :اگر از آن دسته از گردشگرانی هستید که بیشتر لحظه‌های سفر را به گشت و گذار می‌پردازند و فقط به دنبال مکانی امن و آرام برای استراحتند و فرصت استفاده از امکانات هتل را ندارند، انتخاب هتلی ساده با اتاق‌های تمیز و آرام برای شما مناسب‌تر است.

   قصد سفر برای چند روز را دارید؟!
هرچه تعداد روزهای تور دبی بیشتر باشد، بالا بودن کیفیت هتلهای دبی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. توصیه ما این است که جاذبه‌های گردشگری دبی ، بازارهای دبی ، و سایر دیدنی‌های دبی مقصد خود را بشناسید و برنامه‌ای جامع برای سفر خود داشته باشید تا بتوانید برآورد درستی از زمان مورد نیاز برای اقامتتان را داشته باشید. در سفرهای بیشتر از 4 یا 5 روز ممکن است خستگی و بی‌حوصلگی به سراغتان بیاید. توجه داشته باشید که با افزایش روزهای اقامت، زمان ماندن شما در هتل و اتاقتان بیشتر می‌شود. بنابراین هتلی را انتخاب کنید که سرویس‌ مناسبی داشته باشد، خدمات خانه‌داری ارائه دهد، و حتی‌الامکان یک یا دو وعده از سه وعده غذای اصلی را سرو کند. همچنین اتاقی را انتخاب کنید که جادار باشد و در آن احساس راحتی می‌کنید.

   چقدر بودجه دارید؟
مسلماً تعیین‌ کننده‌ترین نکته در انتخاب هتل، قیمت هتل های دبی و مقدار هزینه ایست که برای آن در نظر می‌گیرید. هرچه بودجه‌ی بیشتری را برای این کار در نظر بگیرید، محل اقامتتان لوکس‌تر و خدمات و سرویس‌دهی هتل بیشتر می‌شود. معمولاً هتل‌های 3 ستاره دبی  به بالا خدمات مناسبی ارائه می‌دهند، اما اگر مشکلی در پرداخت هزینه نداشته باشید، هرچه بیشتر بپردازید لحظاتی دل‌چسب‌تر خواهید داشت.

   موقعیت هتل کجا باشد؟
با توجه به نوع سفرتان، موقعیت هتل خود را انتخاب کنید: اگر به سفری کاری می‌روید هتلی در نزدیکی مرکز شهر یا محل موردنظر خود انتخاب کنید؛ اگر به سفری تفریحی می‌روید، و قصد گشت‌ و گذار در بازار و دیدنی‌ها را دارید محلی آرام و نزدیک به اماکن دیدنی دبی و مراکز خرید دبی را انتخاب کنید. اگر از آن دسته مسافرینی هستید که ترجیح می‌دهید کمتر از تاکسی‌ها در جابه‌جایی استفاده کنید نزدیکی به ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی مانند مترو و اتوبوس یکی دیگر از معیارهای مهم است. فاصله هتل از فرودگاه محل پرواز را هم در نظر بگیرید.

  آیا به همراه کودک به سفر می‌روید؟
بعضی از هتل‌ها بیشتر مناسب زوج‌های جوان و یا گروهی دوستانه است که برای تفریح به سفر آمده‌اند. این هتل‌ها معمولاً قدری پرانرژی‌تر و شادتر هستند. اگر ترجیح می‌دهید بعد از گشت‌وگذار روزانه‌ی خود در محلی آرام به استراحت بپردازید این هتل‌ها برای شما مناسب نیستند.
بیشتر هتل‌های 4 و5  دبی ستاره امکان نگه‌داری از کودک را در محیطی مناسب فراهم می‌کنند. بنابراین اگر با کودکتان به سفر می‌روید و ترجیح می‌دهید لحظاتی را به‌ دوراز نگرانی در استخر هتل بگذرانید و یا به گردش بپردازید، هتل‌هایی را انتخاب کنید که این تسهیلات را ارائه می‌دهند.

    خدمات رایگان هتل های دبی در تور دبی
بسیاری از خدماتی که از طرف هتل ارائه می‌شوند در ازای پرداخت هزینه اضافی ارائه می‌شوند. خدماتی مانند اسپا، باشگاه بدنسازی، اینترنت بی‌سیم، استفاده از مینی بار اتاق، ساحل اختصاصی، سونا، ترانسفر فرودگاهی و سرویس حمل‌ونقل درون‌شهری. معمولاً هرچه هتلی که انتخاب می‌کنید لوکس‌تر باشد خدمات رایگانش بیشتر است. قبل از استفاده از هریک از تسهیلات ارائه‌ شده ابتدا از رایگان بودن آن اطمینان حاصل کنید.
معمولاً اینترنت بی‌سیم، سرویس چای، حوله و شامپوی حمام، و تلفن بصورت رایگان در اختیار مسافرین قرار می‌گیرند، اما بازهم کسب اطلاع قبل از مصرف یا استفاده برای پیشگیری از پرداخت هزینه اضافی به‌شدت توصیه می‌شود.

   نوع سرویس‌دهی هتل های دبی در تور دبی
سرویس‌های مختلفی از طرف هتل ارائه می‌شود که B.B. (فقط صبحانه)، H.B. (صبحانه و یک وعده اصلی دیگر)، All-Inclusive (شامل همه‌چیز)، و UAll-Inclusive (فراتر از شامل همه‌چیز) پرطرفدارترین آن‌ها هستند. بسته به مقصد موردنظرتان معمولاً نوع سرویس‌دهی هتل‌ها تغییر می‌کند. به‌عنوان‌مثال سرویس‌دهی هتل‌های دبی معمولاً بصورت B.B و یا H.B. است، اما در آنتالیا و به علت زمان زیادی که در طول روز در هتل می‌گذرانید، خدمات معمولاً به شکل All یا UAll ارائه می‌شود. بنابراین با توجه به هدف خود از سفر نوع سرویس موردنظر خود را انتخاب کنید. اگر در طول روز بیشتر به گشت‌وگذار می‌پردازید، B.B. و یا H.B. برایتان مناسب است، اما اگر قصد دارید بیشتر اوقات خود را در هتل بگذرانید، هتلی را انتخاب کنید که سرویس All یا UAll ارائه می‌دهد.

همکاران ما در تلاشند هتل های دبی را با توجه به در خواست شما مبنی براینکه هتل شما به مراکز خرید دبی یا به مراکز تفریحی دبی یا دیدنی های دبی و همچنین به سفارت آمریکا در دبی نزدیک باشد به شما ارائه دهند

 

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سیر گیتی

با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

در خــــصــوص تـــور دبی مــــی دانــــــیم

که هر توری شامل بلیط ترانسفر هتل لیدر و... می باشد دقتمان را در انتخاب تک تک فاکتورهای آن رعایت می کنیم چرا را که می دانیم رضایت نهایی مشتریانمان به متناسب بودن تمامی اجزای تور می باشد


و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

 • سعیمان به این است که مشتری مدار باشیم چرا که می دانیم نگهداری یک مشتری به صرفه تر از هزینه تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می باشد.

 • امکانات سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی خوب از مشتریانمان را دارا باشیم.

 • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشیم.

 • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توریستی تجاری سرمایه گذاری …) به مشتریانمان مشاوره رایگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمینار,بازدید و…داشته باشند آپشن ها خوبی به ایشان ارائه می نماییم.

 • تمامی مسافرانمان را بدون استثنا بیمه می نماییم و امیدواریم مشتریانمان هیچ وقت از آن استفاده ننمایید ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسیار خوبی است

 • ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

سها
مدت زمان پرواز دبی چقدر است؟ و اختلاف ساعت ایران با دبی چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مدت پرواز تهران به دبی حدود 2 ساعت طول می کشد. و درمورد اختلاف زمانی دبی نیم است جلوتر از ساعت ایران است.

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
محمد

با سلام و خسته نباشید. میخوام برای سفرم یه هتل راحت رو انتخاب کنم ولی نمیدونم چطور؟ لطفا راهنمایی کنید.

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

اینکه بخواهید چه هتلی با چه درجه ای و چه هزینه ای انتخاب کنید حق هر مسافر است. و میتوانید با کمی مطالعه درباره هتل های دبی، هتل مورد نظرتان را پیدا کنید.

اما وظیفه ما این است که جزییات خدمات، امکانات و منظقه جغرافیایی هتل در اختیارتان قرار دهیم و با توجه به خواسته شما بهترین گزینه را به شما معرفی کنیم.

ما هتل ها را براساس موارد زیر به مشتریان معرفی میکنیم.

 • درجه هتل
 • نزدیکی به مراکز خرید
 • نزدیکی به مراکز تفریحی
 • خدمات و امکانات هتل
 • قیمت رزرو هتل

 

به این صورت انتخاب برای شما راحت تر می شود. Laughing

حتما به یاد داشته باشید زمان تحویل اتاق ساعت 14 و تخلیه اتاق ساعت 12 ظهر می باشد، پس به زمان پروازتان دقت کنید، که ساعت رفت و برگشت را متناسب با زمان تحویل و تخلیه اتاق هماهنگ کنید.

خانم مهرناز

با سلام و خسته نباشید.  برنامه سفر ما برای ماه رمضان هست،میخواستم بدونم ماه رمضان اونجا به چه صورت هست ؟رستوران ها باز هست؟ و میتونیم تو خیابون غذا بخوریم؟

مدیریت سایت

سلام خانم مهرناز

دبی شهری توریستی است و در تمامی ایام سال گردشگران و توریست هایی از نقاط مختلف جهان به این شهر سفر می کنند. به همین خاطر بخاطر در ایام ماه رمضان رستوران ها و هتل ها اجازه سرو غذا برای گردشگران و کسانی که روزه نیستند را دارند.

البته باید توجه داشته باشید که در ماه مبارک رمضان فرقی بین ساکنین و گردشگران وجود ندارد و همه مردم حتی غیر مسلمانان ، می بایست از خوردن و نوشیدن در ملا عام پرهیز نمایند . در صورت عدم توجه به این قانون ، برای فرد خاطی مجازات های نقدی در نظر گرفته شده است .