ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

  • تور نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی

تور نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی

تور نمایشگاه پزشکی عرب هلث دبی

arab health exhibition in dubai

از جمله رویداد های مهم دبی که تاثیر زیادی در رشد و توسعه دبی داشته و توانسته از سرتاسر جهان گردشگر تور دبی را جذب کند  تور نمایشگاه های دبی میباشد یکی از این نمایشگاه ها نمایشگاه تجهیزات پزشکی در دبی arab health exhibition in dubai ....

http://dubaitor.ir/dubai-tour/

نمایشگاه پزشکی در دبی  که به نمایشگاه عرب هلث دبی معروف است همه ساله در اواخر ژانویه یعنی از تاریخ 27الی 30ژانویه مصادف با 7الی 10بهمن ماه بصورت سالیانه در زمینه تجهیزات و تکنولوژیهای نوین پزشکی ، دندانپزشکی ، جراحی و دارو در شیخ نشین امارات متهده عربی و امیر نشین دبی برگزار می گردد.

http://dubaitor.ir

همه ساله خیل عظیمی از جراحان ، پزشکان ، پیراپزشکان ، دندانپزشکان ، مدیران داروخانه ها ، داروسازان ، اساتید دانشگاه و بازرگانان امور پزشکی و مدیکال برای شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی  از تور دبی استفاده میکنند . نمایشگاه پزشکی دبی بر توسعه بخش های پزشکی و مراقبت های بهداشتی با انگیزه کشف موفقیت کسب و کار خود است. آخرین تجهیزات در صنعت که فوق العاده حرفه ای ومرتبط با این صنعت است. بیش از 3000 غرفه دار در این نمایشگاه عرب هلتث دبی شرکت کرده اند.

نمایشگاه عرب هلث دبی

از موضوعات نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی دبی میتوان به فناوری پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تشخیص و فیزیوتراپی و فن آوری های ارتوپدی، کالا و لوازم مصرفی بیمارستان ها، فناوری اطلاعات و ارتباطات در مراقبت های بهداشتی، محصولات جراحی و خدمات، مدیریت تسهیلات، محصولات یکبار مصرف پزشکی، فن آوری ساختمان بهداشت و درمان ، خدمات پزشکی، رادیولوژی، خدمات مشاوره ای در مراقبت های بهداشتی، قلب و عروق، انتشارات پزشکی. اشاره کرد

نمایشگاه پزشکی دبی

همچنین 18 کنگره در کنار برگزاری نمایشگاه پزشکی دبی2017در زمینه های مختلف پزشکی برگزار می گردد که می تواند برای بازدید  کنندگان نمایشگاه عرب هلث و شرکت کنندگان در نمایشگاه عرب هلث مفید واقع گردد و از نزدیک با علم جدید روز آشنا گردند .

http://dubaitor.ir/dubai-tour/

طی سالیان اخیر علاقمندان زیادی از ایران برای بازدید از نمایشگاه عرب هلث به سمت دبی سفر کرده وضمن بازدید از نمایشگاه پزشکی عرب هلتس  دبی از جاذبه های گردشگری دبی استفاده واز مراکز خرید دبی نیز دیدن می نمایند.

هزینه ها در دبی برای افرد کم تجربه بسیار زیاده مخصوصا در ایام خاص , بهتر  قبل از رزرو هتل های دبی برای شرکت در نمایشگاهای دبی با کارشناسان باتجربه ما مشاوره رایگان بگیرید تا سفری راحت  و کم هزینه داشته باشید. مطمئن باشید ضرر نمیکنید

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سیر گیتی

با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

در خــــصــوص تـــور دبی مــــی دانــــــیم

که هر توری شامل بلیط ترانسفر هتل لیدر و... می باشد دقتمان را در انتخاب تک تک فاکتورهای آن رعایت می کنیم چرا را که می دانیم رضایت نهایی مشتریانمان به متناسب بودن تمامی اجزای تور می باشد


و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعیمان به این است که مشتری مدار باشیم چرا که می دانیم نگهداری یک مشتری به صرفه تر از هزینه تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می باشد.

  • امکانات سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی خوب از مشتریانمان را دارا باشیم.

  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشیم.

  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توریستی تجاری سرمایه گذاری …) به مشتریانمان مشاوره رایگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمینار,بازدید و…داشته باشند آپشن ها خوبی به ایشان ارائه می نماییم.

  • تمامی مسافرانمان را بدون استثنا بیمه می نماییم و امیدواریم مشتریانمان هیچ وقت از آن استفاده ننمایید ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسیار خوبی است

  • ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

سرابی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

  • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
  • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید . یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
مهرداد
برای سفر به دبی مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


بهترین زمان سفر به دبی بین ماه های نوامبر و آوریل،یعنی از اواخر آبان تا اوایل اردیبهشت است که آب و هوا بسیار خنک است،می باشد. بیشترین ترافیک مسافران ایرانی به دبی از نیمه آخر پاییز شروع می شود و اوج آن در عید نوروز است. آب و هوای دبی در این مدت بسیار خوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای دبی مراجعه کنید.

سها
مدت زمان پرواز دبی چقدر است؟ و اختلاف ساعت ایران با دبی چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مدت پرواز تهران به دبی حدود 2 ساعت طول می کشد. و درمورد اختلاف زمانی دبی نیم است جلوتر از ساعت ایران است.