ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

 • خدمات و امکانات فرودگاه دبی

خدمات و امکانات فرودگاه دبی

خدمات و امکانات فرودگاه دبی
Dubai Airport Services & Facilities

وقتی تور دبی رو یا هر تور خارجی دیگه ای انتخاب میکنین ، ممکنه مجبور شین ساعات زیادی رو تو فرودگاه بگذرونین واسه همین براتون مهمه که بفهمین شرایط فرودگاه مقصد چجوره و چه خدماتی در اختیارتون میذاره . خدمات فرودگاه ببین المللی دبی نسبت به خیلی از فرودگاه های دنیا واقعا عالیه و فرودگاه دبی رو میشه یه شهر با امکانات مناسب در نظر گرفت . امکانات فرودگاه دبی زمینه رو واسه ارائه خدمات متنوع آماده کرده . اینجا میشه اطلاعاتی راجع به خدمات متنوع دبی کسب کنین .

خدمات فرودگاه دبی برای سفر کاری :
اگه سفر به دبی براتون یه سفر کاری و تجاریه میتونین از خدمات بازرگانی که برای مسافران کاری فراهم شده ، استفاده کنین . مرکز بازرگانی و اتاق‌های جلسه در هتل بین‌المللی دبی که در محوطه فرودگاه قرار داره ، قابل دسترسی هستش ؛ در سالن ورودی ترمینال ۱، در همان طبقه‌ای که هتل هست  و در ترمینال 3 ، در محوطه A و B اتاق های جلسه وجود داره . در مرکز بازرگانی خدمات منشی ، فتوکپی ، دسترسی به اینترنت ، فکس و تسهیلات کنفرانس صوتی‌ و تصویری فراهم شده .

خدمات فرودگاه دبی

غذاخوری های فرودگاه دبی :
تو فرودگاه دبی نیازی نیست نگران خورد و خوراک باشین . این‌ فرودگاه تعداد زیادی رستوران و کافی‌شاپ داره که نام‌های معروفی هم بینشان به ‌چشم میخوره سالن خروجی ترمینال ۱ بیشتر از ۲۵ رستوران داره و فود کورت هم بین گیت ۱۱۳ و ۱۱۵ واقع شده . در ترمینال ۲ هم میتونین در بسکین رابینز ، کوستا ، مک‌دونالد ، استارباکس، نستله تال هاوس ، مستر شف  و حاتم خوراکی های مختلفی میل کنین . اگه تو ترمینال ۳ باشین ، کافی‌شاپ کوستا ، فست‌فود برگر کینگ، رستوران هندی روپیه روم ، کافی‌شاپ کافی‌بین ، استارباکس، گریل لبنانی و فست‎فود مک‌دونالد از جمله غذاخوری‌هایی هستن که پیدا میکنین .

خرید در فرودگاه دبی :
اگر یادتون رفته برای کسی سوغات بگیرین یا خودتون به یه سری چیزا مثل کارت تلفن نیاز دارین تو فرودگاه میشه به راحتی خرید کرد . انواع محصولات آرایشی ، عطر ،‌ طلا ، زیورآلات و وسایل الکترونیک با برندهای متنوع در فری‌شاپ فرودگاه عرضه میشه . اگر مسافر خوش‌شانسی باشین و بیستم دسامبر به این فرودگاه برسین ، میتونین از تخفیف ویژه و فوق‌العاده فری‌شاپ استفاده کنین . قرعه‌کشی برای خوردو لوکس از جمله اتفاقات خوشاینده که در این فرودگاه رخ میده . فری‌شاپ ۲۴ساعته بازه . اغلب فروشگاه‌های اون تو سالن خروجی واقع شده‌ان اما بخشی از فروشگاه‌ها هم در سالن ورودی قرار دارن .

سرگرمی در فرودگاه دبی :
واسه بیشتر افراد ، تو ساعات بیکاری ، وسوسه‌ خرید و خوراکی‌ قوی‌تر از همه وسوسه هاس !! اما شاید شما بخواین تجربه‌ متفاوتی مثل شنا داشته باشین . با پرداخت مقداری هزینه میتونین از سالن ورزشی ، جکوزی ، سونا و استخر هتل‎ فرودگاه استفاده کنین . برای این کار تو هر گیت به پذیرش هتل برین و وقت بگیرین .

سالن استراحت فرودگاه دبی :
یکی دیگه از خدمات و امکانات فرودگاه دبی سالن استراحت هستش . چندین سالن استراحت برای شرکت‌های هواپیمایی گوناگون وجود داره که البته همه‌ مسافران با پرداخت وجه میتونن از اونها استفاده کنن . سالن استراحت «لوکس» (Luxx) تو ترمینال ۱، سالن استراحت «اسکای» (Sky) تو ترمینال ۲، طبقه‌ ۳ و سالن‌های استراحت شرکت‌های هواپیمایی «ایر کانادا» (Air Canada) در ترمینال ۱، سالن «ایر فرانس» (Air France) در ترمینال ۲ ، طبقه ۲، سالن امارات در ترمینال ۲ ، طبقه ۳ ، سالن استراحت فرست‌کلاس و بیزنس‌کلاس «اتحاد» (Etihad)در ترمینال ۲، طبقه ۳  و سالن‌های اختصاصی لوفت‌هانزا از جمله این سالن‌های استراحت هستن .

خدمات و امکانات فرودگاه دبی

سالن خواب فرودگاه دبی :
اگه خواب کلافه تون کرده و تا زمان پرواز هنوز وقت دارین میتونین از فضای خواب اجاره‌ای کنار گیت C22 تو ترمینال ۱ فرودگاه دبی ، استفاده کنین . اینجور هم چرتتون رو زدین و هم از پرواز جا نمیمونین . البته محض اطمینان آلارم گوشیتونو فعال کنین !!

خدمات هتل در فرودگاه :
اگه رفتن به فرودگاه شهر دبی برای شما تفریحی و کاری نیست و فقط برای ادامه سفرتون مجبورین تو این فرودگاه توقف کنین و توقف بین دو پروازتون طولانی هستش میونین از هتل بین‌المللی دبی که تو محوطه فرودگاه هستش ، استفاده کنین . با اقامت تو این هتل دبی به محوطه‌ فری‌شاپ ، دفتر پست و تبادل ارز ، خودپرداز و بانک و دیگر امکانات فرودگاه دسترسی خواهین داشت .

خدمات تبدیل ارز در فرودگاه دبی :
همیشه یکی از مهم ترین دغدغه توریستها ، پیدا کردن صرافی برای تبدیل ارز هستش . خوشبختانه تبدیل ارز تو فرودگاه بین‌المللی دبی کار دشواری نیست . بانک‌های محلی و بین‌المللی در فرودگاه شعبه دارن و دفتر تبادل ارز هم همه‌روزه و در همه‌ ساعات‌ بازه . یادتون نره نرخ ارز تو بانک‌های گوناگون ، متفاوته . دفتر پست ، خودپرداز و بانک کار شما رو آسانتر می‌کنه .

خدمات اینترنت در فرودگاه دبی :
داشت مهم ترین دغدغه مسافرا رو یادم میرفت : اینترنت !!! نگران نباشین اینترنت وایرلس «Boingo» و خدمات وای‌فای در فرودگاه دبی فراهم هستش . مسافران دسترسی رایگان نیم‌ساعته به وای‌فای خواهند داشت و طی این نیم ساعت امکان چک کردن ایمیل و دسترسی به شبکه‌های اجتماعی را دارند . کافیه «DXB Free WiFi» یا «DWC Free WiFi» رو انتخاب کرده و دستگاهتونو به اون متصل کنین . البته اینترنت وایرلس هم با پرداخت مقداری هزینه در دسترستون خواهد بود .

خدمات نگهداری کودک در فرودگاه دبی :
اگه تو سفر دبی کودک همراهتون هست واسه انجام کارهای روزمره اش نگران نباشین . اتاق نگهداری از کودک فرودگاه دبی به شما این امکان رو میده تا تو  فضای خصوصی‌ به امور کودکتون رسیدگی کنین . علاوه بر کیوسک اطلاعات فرودگاه ، میتونی از پرسنل پاسخگوی فرودگاه که با عنوان «May I Help You» کار میکنن ، راهنمایی بخواین .  در ضمن بین گیت های B7 و B8 هم یک محل بازی برای کودکان در نظر گرفته شده .

 امکانات فرودگاه دبی

خدمات نمازخانه در فرودگاه دبی :
تو فرودگاه دبی نمازخونه و وضو خونه به اندازه کافی هست و بابت این موضوع با مشکلی روبرو نیستین .

خدمات پزشکی فرودگاه دبی :
اگه تو سفرتون به دبی مریض احوال شدین و با بیماری به فرودگاه دبی پا گذاشتین ، نگران نباشین : خدمات پزشکی در سطح جهانی ۲۴ساعته و همه روزه تو فرودگاه مهیاس . اگه به این خدمات نیاز پیدا کردین متونین به کلینیک ترمینال ۱ پایین گیت C13 یا FOX 7 و کلینیک ترمینال ۳ بین FOX 22-23 در طبقه‌ همکف مراجعه کنین .

سالن سیگار در فرودگاه دبی :
اینم یه دغدغه اس دیگه ! جایی تو فرودگاه دبی هست که راحت سیگار بکشیم ؟ بله ، سالن ویژه‌ برای سیگار با تهویه‌ مناسب در همه‌ ترمینال‌ها در دسترس و کشیدن سیگار خارج از محدوده‌ی تعیین‌شده در فرودگاه ممنوع هستش :
ترمینال ۱: گیت‌های A2، A23، B7، B27
ترمینال ۲: نزدیک محوطه‌ خروجی
ترمینال ۳: گیت‌های C9، C23

اطلاعات دیگه ای که ممکنه تو سفر دبی به درتون میخوره رو میتونین تو وبسایت تور دبی مطالعه کنین :

اشتباهات رایج گردشگران در تور دبی
شرایط آب و هوایی دبی
خوراکی ها و غذاهای معروف دبی

http://dubaitor.ir/dubai-tour

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سیر گیتی

با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

در خــــصــوص تـــور دبی مــــی دانــــــیم

که هر توری شامل بلیط ترانسفر هتل لیدر و... می باشد دقتمان را در انتخاب تک تک فاکتورهای آن رعایت می کنیم چرا را که می دانیم رضایت نهایی مشتریانمان به متناسب بودن تمامی اجزای تور می باشد


و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

 • سعیمان به این است که مشتری مدار باشیم چرا که می دانیم نگهداری یک مشتری به صرفه تر از هزینه تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می باشد.

 • امکانات سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی خوب از مشتریانمان را دارا باشیم.

 • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشیم.

 • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توریستی تجاری سرمایه گذاری …) به مشتریانمان مشاوره رایگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمینار,بازدید و…داشته باشند آپشن ها خوبی به ایشان ارائه می نماییم.

 • تمامی مسافرانمان را بدون استثنا بیمه می نماییم و امیدواریم مشتریانمان هیچ وقت از آن استفاده ننمایید ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسیار خوبی است

 • ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

سرابی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

 • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
 • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید . یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
محمد

با سلام و خسته نباشید. میخوام برای سفرم یه هتل راحت رو انتخاب کنم ولی نمیدونم چطور؟ لطفا راهنمایی کنید.

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

اینکه بخواهید چه هتلی با چه درجه ای و چه هزینه ای انتخاب کنید حق هر مسافر است. و میتوانید با کمی مطالعه درباره هتل های دبی، هتل مورد نظرتان را پیدا کنید.

اما وظیفه ما این است که جزییات خدمات، امکانات و منظقه جغرافیایی هتل در اختیارتان قرار دهیم و با توجه به خواسته شما بهترین گزینه را به شما معرفی کنیم.

ما هتل ها را براساس موارد زیر به مشتریان معرفی میکنیم.

 • درجه هتل
 • نزدیکی به مراکز خرید
 • نزدیکی به مراکز تفریحی
 • خدمات و امکانات هتل
 • قیمت رزرو هتل

 

به این صورت انتخاب برای شما راحت تر می شود. Laughing

حتما به یاد داشته باشید زمان تحویل اتاق ساعت 14 و تخلیه اتاق ساعت 12 ظهر می باشد، پس به زمان پروازتان دقت کنید، که ساعت رفت و برگشت را متناسب با زمان تحویل و تخلیه اتاق هماهنگ کنید.

خانم مهرناز

با سلام و خسته نباشید.  برنامه سفر ما برای ماه رمضان هست،میخواستم بدونم ماه رمضان اونجا به چه صورت هست ؟رستوران ها باز هست؟ و میتونیم تو خیابون غذا بخوریم؟

مدیریت سایت

سلام خانم مهرناز

دبی شهری توریستی است و در تمامی ایام سال گردشگران و توریست هایی از نقاط مختلف جهان به این شهر سفر می کنند. به همین خاطر بخاطر در ایام ماه رمضان رستوران ها و هتل ها اجازه سرو غذا برای گردشگران و کسانی که روزه نیستند را دارند.

البته باید توجه داشته باشید که در ماه مبارک رمضان فرقی بین ساکنین و گردشگران وجود ندارد و همه مردم حتی غیر مسلمانان ، می بایست از خوردن و نوشیدن در ملا عام پرهیز نمایند . در صورت عدم توجه به این قانون ، برای فرد خاطی مجازات های نقدی در نظر گرفته شده است .