ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

 • سیستم حمل و نقل در دبی چگونه است ؟

سیستم حمل و نقل در دبی چگونه است ؟

آشنایی با سیستم حمل و نقل در دبی ، می تواند در برنامه ریزی سفر بسیار کمک کند . اینکه بدانید از چه وسایلی می توانید استفاده کنید و هزینه تان چقدر خواهد شد نیز در سفری به صرفه با تور دبی بسیار موثر خواهید بود . در ادامه وسایل حمل و نقل عمومی در دبی را توضیح داده ایم . 

 

سیستم حمل و نقل در دبی

 

مترو

 

از سال 2010 با افتتاح مترو دبی ، راحتی در حمل و نقل به وجود آمد . مترو دارای 4 خط قرمز ، آبی ، بنفش و سبز و 47 ایستگاه است . خط قرمز که خط اصلی است ، در نزدیکی فرودگاه شروع شده و تا ساحل جبل علی امتداد دارد . هزینه رفت و آمد با مترو برایتان بسیار باصرفه خواهد بود .

هزینه آن هم بصورت تعداد ایستگاه است . یعنی با قرار دادن نول کارت در دستگاه با توجه به تعداد ایستگاه هایی که رفته اید ، هزینه کسر می شود . معلولین ، افراد زیر 5 سال و کسانی که قد کمتر از 90 سانتی متر دارند ، می توانند رایگان از مترو استفاده کنند . اگر نول کارتتان شارژ نباشد ، هزینه نول کارت نامحدود که 14 درهم است از شما دریافت می شود . البته در صورتی که مامورین متوجه شوند ، 200 درهم نیز جریمه می شوید . خوردن ، آشامیدن و آدامس جویدن نیز در مترو جریمه دارد . 

 

اتوبوس

 

 

از دیگر گزینه های مناسب برای سفر کم هزینه ، اتوبوس است . با توجه به سفرتان می توانید از اتوبوس های درون شهری و خارج شهری استفاده کنید . اتوبوس های درون شهری شماره هایی در جلویشان نوشته شده که مقصد را نشان می دهند . اتوبوس های خارج شهری که راحت ، ارزان و دارای تهویه مطبوع هستند ، جلویشان مقاصد را نمایش می دهند . 

هزینه اتوبوس های را باید با کارت های اعتباری پرداخت کنید . هزینه آن در حدود 2 درهم است . اگر هم در جایی بودید که باجه بلیت نداشت ، می توانید نقدی بپردازید . اگر هم بخواهید هم به حاشیه شهر بروید ، هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید . 

 

تاکسی

 

 

استفاده از تاکسی برای حمل و نقل در دبی بسیار گران تمام می شود . تاکسی ها اغلب برندهای برتر دنیا از جمله فولکس واگن هستند . ورودی تاکسی ها 11 درهم است و هزینه شان به ازای هر کیلومتر 2 درهم است . برای گرفتن تاکسی علاوه بر تاکسی های گذرا ، می توانید با شماره 2080808 تماس بگیرید . 

 

مونوریل

 

 

مونوریل ترن هایی هستند که تنها روی یک ریل حرکت می کنند . مونوریل در دبی جزیره نخل جمیرا را به دبی مارینا وصل می کند . مونوریل دبی دارای 2 ایستگاه است و زمان سفر با آن 5 دقیقه است . هزینه مونوریل یکطرفه 15 درهم و دوطرفه 25 درهم است . 

 

تراموا

 

 

تراموا واگنی برقی است که بر روی ریل هایی  در خیابان حرکت می کنند . دو نوع تراموا درون شهری و بین شهری وجود دارد . تراموا دبی ، دبی مارینا را به برج العرب و جزیره نخل جمیرا وصل می کند . هزینه تراموا دبی در حدود 3 درهم است . 

 

قایق

 

 

در دبی قایق های سنتی و چوبی خواهید دید که دیرا را به بور دبی وصل می کنند .  البته قایق های مدرن نیز وجود دارند که طبعا خزینه بیشتری دارند . هزینه قایق در دبی ، 1 درهم است . بصورت دربست نیز ساعتی 100 درهم می باشد . اگر هم تمایل به استفاده از قایق مدرن داشته باشید ، هزینه آن از 50 درهم شروع می شود . البته این قایق ها تنها از ساعت 1 صبح تا 10 شب هستند .  

 

اتوبوس آبی

 

 

از دیگر وسایل حمل و نقل در دبی اتوبوس های آبی هستند که دارای 5 مسیر می باشند . از ساعت 6 صبح تا 23 می توانید از این اتوبوس های استفاده کنید . در ادامه مسیرهای اتوبوس های را می بینید . 

 • مسیر B1 : ایستگاه بور دبی تا السخبا 
 • مسیر B2 : ایستگاه الد سعود دبی تا بانیاس
 • مسیر B3 : ایستگاه السیف تا السخبا
 • مسیر B4 : ایستگاه بور دبی تا پارک آبی کرید
 • مسیر B5 : بین ایستگاه شن داغ و پارک آبی کرید : حرکت هر نیم ساعت

 

هزینه سفر در مسیر های B1 ، B2 ، B3 در حدود 2 درهم است و در مسیرهای B4 ، B5 در حدود 50 درهم برای بزرگسالان و 25 درهم کودکان زیر 6 سال . برای پرداخت هزینه هم می توانید از نول کارت استفاده کنید . 

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سیر گیتی

با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

در خــــصــوص تـــور دبی مــــی دانــــــیم

که هر توری شامل بلیط ترانسفر هتل لیدر و... می باشد دقتمان را در انتخاب تک تک فاکتورهای آن رعایت می کنیم چرا را که می دانیم رضایت نهایی مشتریانمان به متناسب بودن تمامی اجزای تور می باشد


و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

 • سعیمان به این است که مشتری مدار باشیم چرا که می دانیم نگهداری یک مشتری به صرفه تر از هزینه تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می باشد.

 • امکانات سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی خوب از مشتریانمان را دارا باشیم.

 • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشیم.

 • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توریستی تجاری سرمایه گذاری …) به مشتریانمان مشاوره رایگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمینار,بازدید و…داشته باشند آپشن ها خوبی به ایشان ارائه می نماییم.

 • تمامی مسافرانمان را بدون استثنا بیمه می نماییم و امیدواریم مشتریانمان هیچ وقت از آن استفاده ننمایید ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسیار خوبی است

 • ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
محمد

با سلام و خسته نباشید. میخوام برای سفرم یه هتل راحت رو انتخاب کنم ولی نمیدونم چطور؟ لطفا راهنمایی کنید.

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

اینکه بخواهید چه هتلی با چه درجه ای و چه هزینه ای انتخاب کنید حق هر مسافر است. و میتوانید با کمی مطالعه درباره هتل های دبی، هتل مورد نظرتان را پیدا کنید.

اما وظیفه ما این است که جزییات خدمات، امکانات و منظقه جغرافیایی هتل در اختیارتان قرار دهیم و با توجه به خواسته شما بهترین گزینه را به شما معرفی کنیم.

ما هتل ها را براساس موارد زیر به مشتریان معرفی میکنیم.

 • درجه هتل
 • نزدیکی به مراکز خرید
 • نزدیکی به مراکز تفریحی
 • خدمات و امکانات هتل
 • قیمت رزرو هتل

 

به این صورت انتخاب برای شما راحت تر می شود. Laughing

حتما به یاد داشته باشید زمان تحویل اتاق ساعت 14 و تخلیه اتاق ساعت 12 ظهر می باشد، پس به زمان پروازتان دقت کنید، که ساعت رفت و برگشت را متناسب با زمان تحویل و تخلیه اتاق هماهنگ کنید.

سرابی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

 • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
 • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید . یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

خانم مهرناز

با سلام و خسته نباشید.  برنامه سفر ما برای ماه رمضان هست،میخواستم بدونم ماه رمضان اونجا به چه صورت هست ؟رستوران ها باز هست؟ و میتونیم تو خیابون غذا بخوریم؟

مدیریت سایت

سلام خانم مهرناز

دبی شهری توریستی است و در تمامی ایام سال گردشگران و توریست هایی از نقاط مختلف جهان به این شهر سفر می کنند. به همین خاطر بخاطر در ایام ماه رمضان رستوران ها و هتل ها اجازه سرو غذا برای گردشگران و کسانی که روزه نیستند را دارند.

البته باید توجه داشته باشید که در ماه مبارک رمضان فرقی بین ساکنین و گردشگران وجود ندارد و همه مردم حتی غیر مسلمانان ، می بایست از خوردن و نوشیدن در ملا عام پرهیز نمایند . در صورت عدم توجه به این قانون ، برای فرد خاطی مجازات های نقدی در نظر گرفته شده است .