ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

  • 7 کاری که باید در دبی انجام دهید

7 کاری که باید در دبی انجام دهید

دبی شهری است که برای همه خاطره می سازد . هر بار که از دبی بازدید کنید ، یک طعم جدید و یک تجربه تازه خواهید داشت . این تجربه های جدید هستند که باز گردشگران را به دبی می کشاند . در این مقاله نگاهی اجمالی داشته ایم به آنچه در دبی محبوبیت دارد . 7 کاری که باید در دبی انجام دهید تا سفر با تور دبی برای همیشه در خاطرتان ماندگار شود .

 

7 کاری که باید در دبی انجام دهید

 

1. یک روز را در دبی مال بگذرانید 

7 کاری که باید در دبی انجام دهید

 

شاید سالها پیش اگر به شما می گفتند یک روز کامل را در یک بازار صرف کنید ، می خندیدید . ولی وقتی بزرگترین منطقه خرید جهان ، دبی مال ، را ببینید ، ثابت می شود که این کار می شود . دبی مال جایی است که شما زمان کم می آورید . علاوه بر 1200 فروشگاه شگفت انگیز ، این مرکز دارای یک اسکیت روی یخ ، بزرگترین آکواریوم های داخلی ، یک آبشار ، یک چشمه موسیقی ، یک شبیه ساز پرواز ، یک فروشگاه شکلات سرزمین عجایب می باشد . بنابراین ساعتها را می توان در این محل سپری کنید . فروشگاه های الکترونیک و پوشاک ، کتاب و اسباب بازی ها ،اینجا را به بهشتی برای خریداران تبدیل کرده است ! و پس از این همه ، اگر هنوز انرژی دارید ، می توانید یک فیلم چندبعدی با آخرین فیلمهای هندی ، انگلیسی ، عربی و دیگر زبان ها ببینید .

 

2. یک شب را در وسط کویر بگذرانید

 

7 کاری که باید در دبی انجام دهید

 

تنها زمانی سفرتان به دبی واقعی است که به یک کویر سافاری بروید . یکی از بهترین تجربیات در دبی و حتی امارات متحده عربی . سافاری های صحرا تجربه ای متفاوت است . با انتخاب تور سافاری یک درایو چهار چرخ شما را از هتل سوار کرده و به یک سواری هیجان انگیز در تپه های ماسه ای بیابان های امارات متحده عربی ، خواهد برد . به یک کاروان سوار کاران در امتداد تپه ها سوار می شوید ، در حالی که خورشید در افق بیابان است . بعضی از اردوگاه ها حتی گزینه اقامت شبانه دارند . شب عربی در وسط بیابان بسیار هیجان انگیز خواهد بود . سکوت شن ها و به خواب رفتن زیر آسمان ستاره ای لذتی منحصر به فرد است . سرگرمی های شبانه شامل رقص های سنتی امارات ، ترکی و لبنانی و طعم غذاهای خاورمیانه تورتان را تکمیل می کند .

 

3. آی افطار یا عید فطر را در دبی تجربه کنید

 

7 کاری که باید در دبی انجام دهید

 

در حالی که ماه رمضان زمانی برای نماز و خیریه است ، همچنین زمانی است که کل امارات متحده عربی سنت آی افطار را جشن می گیرد . جایی که مردم با هم متحد می شوند تا سریع روز را بیدار کنند و از غذا لذت ببرند . در سراسر شه ر، احزاب و چادرهای افطار به راه می افتند ، و مردم با شادمانی وعده های غذایی به یکدیگر می دهند . عید فطر زمانی که تمام شهر کاملا درخشان است ، کاملا به معنای واقعی کلمه ! چراغ ها و آتش بازی ها و جشنواره عید فطر شهر را پر جنب و جوش تر نشان می دهد . زمانی که آسمان با آتش بازی شبانه در عید فوران می کنند و آسمان برافروخته می شود ، همچنان آبهای نهر و چراغ های بین آنها دبی را باشکوه می کنند . 

 

4- در باغ میراکل قدم بزنید 

 

7 کاری که باید در دبی انجام دهید

 

آیا باور دارید که بزرگترین باغ گل طبیعی در بیابان است؟ خب ، دبی عادت دارد که از غیرممکن ها دفاع کند و باعث ایجاد معجزه ای به نام باغ میراکل می شود . دیدن باغی با 45 میلیون گل مطمئنا نفس تان را در سینه حبس می کند! چمن های زیبایی ، درخت های مو هنری شکل ، تخت گل های طبیعی ، آرک های جذاب گل ، و رنگ های نفس گیر . از همه اینها مهمتر این است که این گلها ، آب را از طریق آبیاری قطره ای دریافت می کنند ، جایی که قطره ای از آب نابود نگردد و میلیون ها گل از طریق برنامه ریزی هوشمند و روش های آبیاری شکوفا می شود . برنامه ای بی نظیر در صحرا !

 

5- از یک هواپیمای در حال پرواز بپرید

 

7 کاری که باید در دبی انجام دهید

 

پرواز در دبی تجربه ای فوق العاده برای دیدن مناظر دبی است که به عنوان یک قهرمان مرگ که به نظر می رسید . تجربه آدرنالین در کنار دیدن شهر دبی از بالا روزی هیجان انگیز برایتان رقم خواهد زد . پرواز در دبی یکی از بهترین تجربه ها در جهان است . دید هیجان انگیزی از برج خلیفه ، دبی مارینا و ... خواهید داشت . تصور اینکه سقوط خواهید کرد کاملا هیجانی است و این برای دوستداران ماجراجویی پیشنهاد می شود . 

 

6- در بازار قدیمی دبی را کاوش کنید

 

7 کاری که باید در دبی انجام دهید

 

این تجربه همانند راه رفتن در دبی در دهه 70 است . Souqs یا بازار دبی قدیمی ، هنوز هم جذابیت دنیای قدیمی دبی را حفظ کرده است . خیابان های بازار ، ادویه ها و طلاهای رنگارنگ ، این بازار ها را بسیار محبوب کرده است . اینجا بهترین مکان ها برای خرید سوغاتی است ! 

 

7- دبی را از بلندترین ساختمان در جهان ببینید

 

7 کاری که باید در دبی انجام دهید

 

برج خلیفه را می توان از اکثر نقاط شهر دید . برج خلیفه یکی از مهمترین کارهایی است که باید در دبی انجام دهید . چشم انداز های دیدنی و جذاب از بالای برج خلیفه به راستی که هیجان انگیز است . آسانسور شما را به بالا می برد ، می دانید که چشم اندازهای زیبایی در انتظار است . تمام شکوه و جلال دبی را در یک قاب می بینید . در یک طرف دریای عمیق آبی وجود دارد و در طرفی دیگر به افقی با شن و ماسه برخودر می کنید . در حالی که مابین این دو مدرن ترین ساختمان های جهان را خواهید دید . برج خلیفه مطمئنا جواهر امارات متحده عربی است . 

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سیر گیتی

با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

در خــــصــوص تـــور دبی مــــی دانــــــیم

که هر توری شامل بلیط ترانسفر هتل لیدر و... می باشد دقتمان را در انتخاب تک تک فاکتورهای آن رعایت می کنیم چرا را که می دانیم رضایت نهایی مشتریانمان به متناسب بودن تمامی اجزای تور می باشد


و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعیمان به این است که مشتری مدار باشیم چرا که می دانیم نگهداری یک مشتری به صرفه تر از هزینه تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می باشد.

  • امکانات سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی خوب از مشتریانمان را دارا باشیم.

  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشیم.

  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توریستی تجاری سرمایه گذاری …) به مشتریانمان مشاوره رایگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمینار,بازدید و…داشته باشند آپشن ها خوبی به ایشان ارائه می نماییم.

  • تمامی مسافرانمان را بدون استثنا بیمه می نماییم و امیدواریم مشتریانمان هیچ وقت از آن استفاده ننمایید ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسیار خوبی است

  • ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

مهرداد
برای سفر به دبی مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


بهترین زمان سفر به دبی بین ماه های نوامبر و آوریل،یعنی از اواخر آبان تا اوایل اردیبهشت است که آب و هوا بسیار خنک است،می باشد. بیشترین ترافیک مسافران ایرانی به دبی از نیمه آخر پاییز شروع می شود و اوج آن در عید نوروز است. آب و هوای دبی در این مدت بسیار خوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای دبی مراجعه کنید.

سرابی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

  • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
  • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید . یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

سها
مدت زمان پرواز دبی چقدر است؟ و اختلاف ساعت ایران با دبی چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مدت پرواز تهران به دبی حدود 2 ساعت طول می کشد. و درمورد اختلاف زمانی دبی نیم است جلوتر از ساعت ایران است.

خانم مهرناز

با سلام و خسته نباشید.  برنامه سفر ما برای ماه رمضان هست،میخواستم بدونم ماه رمضان اونجا به چه صورت هست ؟رستوران ها باز هست؟ و میتونیم تو خیابون غذا بخوریم؟

مدیریت سایت

سلام خانم مهرناز

دبی شهری توریستی است و در تمامی ایام سال گردشگران و توریست هایی از نقاط مختلف جهان به این شهر سفر می کنند. به همین خاطر بخاطر در ایام ماه رمضان رستوران ها و هتل ها اجازه سرو غذا برای گردشگران و کسانی که روزه نیستند را دارند.

البته باید توجه داشته باشید که در ماه مبارک رمضان فرقی بین ساکنین و گردشگران وجود ندارد و همه مردم حتی غیر مسلمانان ، می بایست از خوردن و نوشیدن در ملا عام پرهیز نمایند . در صورت عدم توجه به این قانون ، برای فرد خاطی مجازات های نقدی در نظر گرفته شده است .