ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

 • 10 کاری که در دبی نباید انجام داد

10 کاری که در دبی نباید انجام داد

یکی از ضروریات در هنگام سفر به کشورهای خارجی ، آشنایی کامل با قوانین و مقررات کشور مقصد است . امارات متحده عربی یکی از کشورهایی است که رعایت قوانین بسیار اهمیت دارد . به طور مثال رفتار توهین آمیز در امارات غیرقانونی است . در ادامه 10 کاری که در دبی نباید انجام داد ، را ذکر کرده ایم . 

10 کاری که در دبی نباید انجام داد

 

10 کاری که در دبی نباید انجام داد

برای گردشگران تور دبی غیرممکن است که قوانین امارات متحده عربی را نادیده بگیرند ، جایی که جریمه های شدید برای چیزهایی که ممکن است در جای دیگری غیر قانونی نباشند ، ارائه می شود .

 

1- چک بی محل کشیدن 

در امارات متحده کشیدن چک بی محل جنایت است . قوانین چک در دبی بسیار سخت گیرانه است و پرداخت نکردن چک گناهی نابخشودنی محسوب می شود و شخض خاطی به سرعت زندانی خواهد شد . 

 

2- لباس نامناسب نپوشید 

دبی کشوری مسلمان است . در سفر به دبی باید تا حدودی نسبت به پوشش محتاط باشید . محلی ها به طور سنتی لباس مس پوشند ، زن ها لباس های بلند برتن کرده و موهای خود را می پوشانند . شما نیز باید لباس مناسب بپوشید و از پوشیدن لباس های برهنه و بدن نما خودداری کنید . برهنگی در دبی ممنوع است و منجر ب زندان و یا اخراج از امارات خواهد شد. 

 

3- دست همدیگر را نگیرید 

اگر با همسر خود به دبی سفر کرده اید بهتراست که در ملاعام دستان همدیگر را نگیرید . در دبی روابط خارج از ازدواج غیرقانونی است حتی به گفته اداره امور خارجه خلاف قانون که یک نفر با جنس مخالف خود که نسبتی با هم ندارند در یک اتاق هتل اقامت کنند .

 

10 کاری که در دبی نباید انجام داد

 

4- همجنسگرا بودن 

همجنسگرایی در امارات متحده عربی به رسمیت شناخته نشده است و مقاربت همجنسگرایان غیرقانونی است که در نهایت باعث شده است که این کشور یکی از کمترین مهمان نوازان در جهان برای زنان و مردان همجنسگرا باشد .

 

5- نمایش احساسات در عموم

سعی کنید در ملاعام احساساتی نشوید . در سالهای اخیر چندین دستگیری برای بوسیدن و بغل کردن در عموم صورت گرفته است . این عمل نقض قوانین کشور محسوب می شود . 

 

6- همراه داشتن مواد مخدر

چندین کشور به شهروندان خود اختیار داده اند تا خودشان تصمیم بگیرند که آیا مواد مخدر را مصرف کنند یا نه؟ در نتیجه، مواد مخدر در اکثر کشورها وجود دارد . با این حال ، کشورهای مانند امارات متحده عربی قوانین بسیار سنگینی برای افرادی که در معرض فروش ، قاچاق مواد مخدر و یا فروش مواد مخدر هستند ، در نظر گرفته اند . بدترین شکل مجازات اعدام است . 

 

7- مصرف مواد مخدر و داروهای ممنوعه 

همراه داشتن مواد مخدر در امارات جرم است ، حتی مصرف هر نوع موادی عواقب سنگینی در پی خواهد داشت . اگر شخصی مشکوک به مصرف مواد مخدر باشد ، آزمایش از وی گرفته می شود و در صورت مثبت بودن جواب ، زندان در انتظار شخص خواهد بود . بنابراین جدی گرفتن موضوع مواد مخدر در دبی از مواردی است که توجه به آن ضرورت دارد . در مورد دارو هم برخی داروها در دبی غیرقانونی هستند . قبل از سفر حتما لیست داروهای ممنوعه را ببینید . در مورد داروها بهتراست نسخه پزشک همراهتان باشد . 

 

10 کاری که در دبی نباید انجام داد

 

8- اقامت افراد زیر 18 سال در هتل

دانش آموزانی هستند که می خواهید پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان به سفر بروند و یکی از انتخاب هایشان دبی است . اما بهتر است بدانید اقامت افراد زیر 18 سال در هتل ممنوع است ، مگر اینکه همراه با یک بزرگسال باشد . 

 

9- مست بودن در اماکن عمومی

مست بودن در اماکن عمومی یک جرم بزرگ در امارات است . اگرچه الکل در محل های مجاز موجود است . سن قانونی برای نوشیدن الکل در ابوظبی 18 و در دبی 21 سال است. حتی مسافرانی که با حالت مستی شدید در خیابان جرکت می کنند ، ممکن است دستگیر شوند .  

 

10. واردات گوشت خوک یا پورنو

 واردات گوشت خوک و پورن در امارات متحده عربی غیر قانونی است.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سیر گیتی

با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

در خــــصــوص تـــور دبی مــــی دانــــــیم

که هر توری شامل بلیط ترانسفر هتل لیدر و... می باشد دقتمان را در انتخاب تک تک فاکتورهای آن رعایت می کنیم چرا را که می دانیم رضایت نهایی مشتریانمان به متناسب بودن تمامی اجزای تور می باشد


و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

 • سعیمان به این است که مشتری مدار باشیم چرا که می دانیم نگهداری یک مشتری به صرفه تر از هزینه تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می باشد.

 • امکانات سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی خوب از مشتریانمان را دارا باشیم.

 • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشیم.

 • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توریستی تجاری سرمایه گذاری …) به مشتریانمان مشاوره رایگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمینار,بازدید و…داشته باشند آپشن ها خوبی به ایشان ارائه می نماییم.

 • تمامی مسافرانمان را بدون استثنا بیمه می نماییم و امیدواریم مشتریانمان هیچ وقت از آن استفاده ننمایید ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسیار خوبی است

 • ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

مهرداد
برای سفر به دبی مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


بهترین زمان سفر به دبی بین ماه های نوامبر و آوریل،یعنی از اواخر آبان تا اوایل اردیبهشت است که آب و هوا بسیار خنک است،می باشد. بیشترین ترافیک مسافران ایرانی به دبی از نیمه آخر پاییز شروع می شود و اوج آن در عید نوروز است. آب و هوای دبی در این مدت بسیار خوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای دبی مراجعه کنید.

محمد

با سلام و خسته نباشید. میخوام برای سفرم یه هتل راحت رو انتخاب کنم ولی نمیدونم چطور؟ لطفا راهنمایی کنید.

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

اینکه بخواهید چه هتلی با چه درجه ای و چه هزینه ای انتخاب کنید حق هر مسافر است. و میتوانید با کمی مطالعه درباره هتل های دبی، هتل مورد نظرتان را پیدا کنید.

اما وظیفه ما این است که جزییات خدمات، امکانات و منظقه جغرافیایی هتل در اختیارتان قرار دهیم و با توجه به خواسته شما بهترین گزینه را به شما معرفی کنیم.

ما هتل ها را براساس موارد زیر به مشتریان معرفی میکنیم.

 • درجه هتل
 • نزدیکی به مراکز خرید
 • نزدیکی به مراکز تفریحی
 • خدمات و امکانات هتل
 • قیمت رزرو هتل

 

به این صورت انتخاب برای شما راحت تر می شود. Laughing

حتما به یاد داشته باشید زمان تحویل اتاق ساعت 14 و تخلیه اتاق ساعت 12 ظهر می باشد، پس به زمان پروازتان دقت کنید، که ساعت رفت و برگشت را متناسب با زمان تحویل و تخلیه اتاق هماهنگ کنید.

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
سها
مدت زمان پرواز دبی چقدر است؟ و اختلاف ساعت ایران با دبی چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مدت پرواز تهران به دبی حدود 2 ساعت طول می کشد. و درمورد اختلاف زمانی دبی نیم است جلوتر از ساعت ایران است.