ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

 • 10 جاذبه برتر در تور سافاری دبی

10 جاذبه برتر در تور سافاری دبی

دبی ، شهری که به عنوان لوکس ترین شهر در حاشیه خلیج فارس شناخته می شود . این نشان می دهد آسمان پر زرق و برق ، شب زنده داری عجیب و غریب و تجربیات بی نظیر ، اما چیزی که بیش از بقیه هیجان دارد و باید تجربه شود ، یک سافاری بیابانی در تور دبی است . در ادامه 10 جاذبه برتر در تور سافاری دبی معرفی شده اند . 

 

چه چیزی باعث می شود سفر بیابانی در دبی یک تجربه ویژه باشد ؟

10 جاذبه برتر در تور سافاری دبی

گستردگی بیابان عربی ، تجارب غنی در میان تپه های ماسه ای و مجموعه ای از فعالیت های هیجان انگیز ، بیابان را به یک تجربه عالی تبدلی کرده است . تعدادی تورهای عکاسی ، تجربه کویر سافاری ، سیاحت اکتشافی سافر افریقا و یک شب به یاد ماندنی در بیابان سرد .

سفرهای پرماجرا ، موسیقی عربی و غذاهای پر زرق و برق ، شب های دبی را به بهترین شبهای عربی تبدیل می کند . بی ام ، صبحانه کامل و شب های رنگارنگ ، بیابان گردی و طیف وسیعی از فعالیت ها همگی در داشتن یک سفر ایده آل نقش اساسی دارند . 

 

10 جاذبه برتر در تور سافاری دبی

 گذراندن یک روز پر جنب و جوش و بی نظیر در صحرای بزرگ عرب با آن طبیعت آرام ، تماشای حیات وحش در لندرور ، تفریحات در میان صحرا در چادر عربی که با شکوه طبیعت همراه است . فعالیت های فراوان و گزینه های اقامت عاشقانه در قلب کویر وجود دارد تا سفر خود را به یک سفر به یاد ماندنی تبدیل کنید . 

 

1- تماشای طلوع آفتاب - تماشای بالا آمدن خورشید بر فراز تپه ها

10 جاذبه برتر در تور سافاری دبی

کویر عربی دقیقا همان جایی است که بایدطلوع آفتاب را ببینید ، زیرا خورشید درخشان تر می شود و بزرگترین افق نزدیک زمین است . هنگام طلوع خورشید در زیبایی طلایی گشوده شده و در جذابیت بیدار شوید . این زمان بهترین وقت برای عکاسی کردن است . 

 

2- جیپ سافاری - کاوش در صحرای عربی

جیپ سافاری

روزتان را با سوار شدن بر یک جیپ و گشتن در میان کویر عربی آغاز کنید . تور سافاری در کویر از هیجان انگیز ترین تجربیات بیابان است . معمولا از کمپ سوار ماشین شده و به کشف بیابان می روید . این تور در حدود 30 دققیه طول می کشد . برای هیجان بیشتر می توانید Hummer Desert Safari را انتخاب کنید که البته هزینه اضافه تری باید بپردازید . 

 

3- شتر سافاری - قدم زدن در صحرا لذت بخش است

شتر سافاری

شتر سواری معمولا یک سافاری بیابان در دبی است که در صبح انجام می شود و در حدود 45 دقیقه طول می کشد . با این انتخاب با یک کاروان شتر همراه می شوید و به کشف حیات وحش بیابان خواهید رفت . Falcon demonstration یکی دیگر از جاذبه های سافاری با شتر است که مسافران با پرنده های زیبا عکس می گیرند .

 

4- اسکی شن و ماسه - تجربه هیجان در بیابان شنی 

اسکی شن و ماسه

یکی از ورزش های هیجان انگیز در بیان ، می تواند اسکی کردن باشد . در بیابن دبی چند تپه 200-300 متری وجود دارد که بسیار ایده آل برای اسکی ماسه است . هنگامی که سرعت خود را بالا می برید ، ماسه زیر اسکی خود را احساس کنید . اسکی در صحرا بسیار سرگرم کننده است !

 

5- کواد سافاری - تفریحی پر طرفدار در دبی 

کواد سافاری

کواد سواری در صحرای عرب یکی از چیزهای بسیار هیجان انگیز در یک سافاری بیابانی در دبی است . در اطراف منحنی ها سوار شوید و بیابان را کشف کنید . کواد سافاری مناسب برای علاقمندان به ماجراجویی در تور دبی است .

 

6- بالون سواری - گذر سریع بر کویر عربستان

بالون سواری

سافاری با بالون هوای گرم به شما امکان کامل گردش 360 درجه در صحرایبزرگ عرب را می دهد . بالن هوای گرم که می تواند تا 24 نفر را در یک زمان سوار کند ، آدرنالین خونتان را بالا ببرد و از چشم اندازهای بی نظیری را ببینید . حیات وحش بیابان ، که عمدتا شامل حیوانات مانند ژزل و شتر می شود ، در ناحیه اطراف دیده می شود .

 

7- تماشای غروب آفتاب - بهترین زمان تماشای خورشید 

10 جاذبه برتر در تور سافاری دبی

تماشای غروب خورشید در بیابان به همان اندازه جذاب است که در خلیج فارس است . رنگ نارنجی ای که کل بیابان را گرفته کم کم از بین می رود و در پشت یکی از این تپه ها ناپدید می شود ، واقعا شگفت انگیز است . با یک Range Rover به یکی از تپه ها بروید و از لحظات لذت ببرید . این لحظه ای مناسب برای عکاسی است !

 

8- تجربه شبی شاد - از تفریحات شبانه لذت ببرید !

تجربه شبی شاد

با استفاده از طیف وسیعی از سرگرمی و فعالیت هایی مانند رقص عربی ، غذاهای منحصر به فرد ، سکوت و آرامش کویر ، تماشای ستارگان و ... ، مگر از این بهتر می شود . در کنار خانواده و دوستانتان یک شب به یادماندنی را در زیر چادری در کویر سپری کنید . زیر آسمان دراز بکشید و ستارگان را تماشا کنید . در کنار آتش بنشینید و از خوردن غذاهای عربی لذت ببرید . به راستی که تجربه ای ویژه است . 

 

9- بوفه شام - لذت بردن از بهترین مواد غذایی عربی

10 جاذبه برتر در تور سافاری دبی

غذاهای دبی برای طعم ویژه شان شناخته شده است ! در طی سفر بیابانی در دبی از بوفه های غذایی شامل کباب همیشه سبز ، هوموس و مجموعه ای از غذاهای هیجان انگیز ایرانی و لبنانی لذت ببرید . رقص شکم و موسیقی در هنگام شام یک شب ویژه ایجاد می کند !

 

10- سافاری شبانه - سواری بر روی تپه های مخصوص شب

سافاری شبانه

سافاری های شبانه برجسته ترین سافاری های بیابانی در دبی است . شب ها عمدتا باد می وزد و سرد است ، دقیقا زمانی که می توانید سوار یک Range Rover شوید و یک رانندگی عاشقانه با شریک زندگی خود داشته باشید . رانندگی بر روی تپه ها و صرف وقت برای تماشای بهترین بیابان عربی در اواسط شب .

پس از سپری شدن شب می توانید صبحانه ای ویژه را بخورید و پس از آن به دبی بازگردید .

 

با مطالعه مقاله 10 جاذبه برتر در تور سافاری دبی ، اگر هنوز برای سفر به دبی و تفریحات بیابانی تصمیم نگرفته اید ، برنامه ریزی خود را شروع کنید . 

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سیر گیتی

با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

در خــــصــوص تـــور دبی مــــی دانــــــیم

که هر توری شامل بلیط ترانسفر هتل لیدر و... می باشد دقتمان را در انتخاب تک تک فاکتورهای آن رعایت می کنیم چرا را که می دانیم رضایت نهایی مشتریانمان به متناسب بودن تمامی اجزای تور می باشد


و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

 • سعیمان به این است که مشتری مدار باشیم چرا که می دانیم نگهداری یک مشتری به صرفه تر از هزینه تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می باشد.

 • امکانات سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی خوب از مشتریانمان را دارا باشیم.

 • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشیم.

 • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توریستی تجاری سرمایه گذاری …) به مشتریانمان مشاوره رایگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمینار,بازدید و…داشته باشند آپشن ها خوبی به ایشان ارائه می نماییم.

 • تمامی مسافرانمان را بدون استثنا بیمه می نماییم و امیدواریم مشتریانمان هیچ وقت از آن استفاده ننمایید ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسیار خوبی است

 • ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

سها
مدت زمان پرواز دبی چقدر است؟ و اختلاف ساعت ایران با دبی چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مدت پرواز تهران به دبی حدود 2 ساعت طول می کشد. و درمورد اختلاف زمانی دبی نیم است جلوتر از ساعت ایران است.

خانم مهرناز

با سلام و خسته نباشید.  برنامه سفر ما برای ماه رمضان هست،میخواستم بدونم ماه رمضان اونجا به چه صورت هست ؟رستوران ها باز هست؟ و میتونیم تو خیابون غذا بخوریم؟

مدیریت سایت

سلام خانم مهرناز

دبی شهری توریستی است و در تمامی ایام سال گردشگران و توریست هایی از نقاط مختلف جهان به این شهر سفر می کنند. به همین خاطر بخاطر در ایام ماه رمضان رستوران ها و هتل ها اجازه سرو غذا برای گردشگران و کسانی که روزه نیستند را دارند.

البته باید توجه داشته باشید که در ماه مبارک رمضان فرقی بین ساکنین و گردشگران وجود ندارد و همه مردم حتی غیر مسلمانان ، می بایست از خوردن و نوشیدن در ملا عام پرهیز نمایند . در صورت عدم توجه به این قانون ، برای فرد خاطی مجازات های نقدی در نظر گرفته شده است .

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
محمد

با سلام و خسته نباشید. میخوام برای سفرم یه هتل راحت رو انتخاب کنم ولی نمیدونم چطور؟ لطفا راهنمایی کنید.

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

اینکه بخواهید چه هتلی با چه درجه ای و چه هزینه ای انتخاب کنید حق هر مسافر است. و میتوانید با کمی مطالعه درباره هتل های دبی، هتل مورد نظرتان را پیدا کنید.

اما وظیفه ما این است که جزییات خدمات، امکانات و منظقه جغرافیایی هتل در اختیارتان قرار دهیم و با توجه به خواسته شما بهترین گزینه را به شما معرفی کنیم.

ما هتل ها را براساس موارد زیر به مشتریان معرفی میکنیم.

 • درجه هتل
 • نزدیکی به مراکز خرید
 • نزدیکی به مراکز تفریحی
 • خدمات و امکانات هتل
 • قیمت رزرو هتل

 

به این صورت انتخاب برای شما راحت تر می شود. Laughing

حتما به یاد داشته باشید زمان تحویل اتاق ساعت 14 و تخلیه اتاق ساعت 12 ظهر می باشد، پس به زمان پروازتان دقت کنید، که ساعت رفت و برگشت را متناسب با زمان تحویل و تخلیه اتاق هماهنگ کنید.