ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

  • هر چیزی که باید درباره نوشیدن الکل در دبی بدانید

هر چیزی که باید درباره نوشیدن الکل در دبی بدانید

دبی یک شهر عالی برای عاشقان جشن هاست . لیست گسترده ای از باشگاه ها و بارها برای بازدید کنندگان وجود دارد که می توانند شادی کنند و نوشیدنی میل کنند . در واقع ،کمبود مکان های نوشیدن در شهر وجود ندارد ؛ با این حال ، مهم است که بازدید کنندگان بارها و کلاب های دبی معتبر دبی را بشناسند . اگرچه مصرف الکل در دبی آزاد است اما قوانین مهمی نیز وجود دارد که ساکنان و بازدیدکنندگان باید آنها را بدانند که یک شب سرگرم کننده با مشکلات جدی خراب نشود . در ادامه هر چیزی که باید درباره نوشیدن الکل در دبی بدانید ، ذکر شده است .

قوانین نوشیدن الکل در دبی

 نوشیدن الکل در دبی

نوشیدن الکل و رانندگی ممنوع است 

این یکی از واضح ترین قوانین است ، اما مهم است که تکرار کنیم که نوشیدن الکل و رانندگی به شدت ممنوع است . رانندگی در حالت مستی در دبی یک جرم جدی است و افرادی که این قانون را نقض کنند ممکن است به زندان محکوم شوند یا حتی اخراج شوند . برای مسافرانی که می خواهند نوشیدنی بخورند ، اگر بخواهند رانندگی کنند ؛ بهتر است برای اینکه یک شب سرگرم کننده با فاجعه به پایان نرسد ، از حمل و نقل جایگزین استفاده کنند . 

 

فقط دارنده مجوز الکل می تواند بطری های الکل خریداری کند

نوشیدن الکل در دبی

اگر چه سن نوشیدن قانونی در دبی 21 ساله است ، اما مانند بسیاری از کشورها هر کسی نمی تواند بطری ویسکی از سوپرمارکت خریداری کنند . در شهر دبی ، تنها محل های دارای مجوز می توانند الکل ، مانند MMI و African + Eastern را به فروش برسانند . برای خرید الکل در این خرده فروشان ، مردم باید دارنده مجوز الکل باشند - فقط به ساکنین غیرمسلمان ارائه می شود که باید برای خرید آنها درخواست دهند . با این حال ، گردشگران نباید نگران باشند چون هنوز می توانند نوشیدنی ها را در بارها ، کلاب ها و هتل ها بدون مجوز بگیرند .

 

فقط در مکان های قانونی نوشیدنی سفارش دهید

هنگام بازدید از هر کشوری ، بسیار مهم است که به دین و فرهنگ منطقه احترام بگذارید . بنابراین ، در یک کشور اسلامی مانند امارات متحده عربی ، منطقی است که مردم انتظار داشته باشند که نوشیدنی در مکان های خاصی محدود شود . گردشگران و ساکنان به طور یکسان می توانند در چند محل در اطراف شهر نوشیدنی میل کنند ؛ با این وجود ، خوردن الکل در خیابان ها ، سواحل و مراکز خرید به شدت ممنوع است . حمل مشروب در دبی نیز ممنوع است . تا زمانی که مردم در محل هایی که قانونی هستند نوشیدنی بخورند ، چیزی برای نگرانی وجود ندارد .

 

مستی زیاد می تواند مشکل ساز باشد 

نوشیدن الکل در دبی

مستی زیاد با قوانین کشورهای زیادی سازگار نیست و حتی غیر قانونی است . در دبی نیز متفاوت نیست . اگر شخصی در حال مستی شدید باشد ، در خیابان راه برود و یا بوی بد دهانش باعث آزاد دیگران شود ، توسط پلیس محلی بازداشت خواهد شد . در سفر به دبی اگر خواستید زندگی شبانه در دبی را تجربه کنید ، غافل نشوید و زیاده روی نکنید . سعی کنید به قوانین و فرهنگ مردم احترام بگذارید .

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سیر گیتی

با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

در خــــصــوص تـــور دبی مــــی دانــــــیم

که هر توری شامل بلیط ترانسفر هتل لیدر و... می باشد دقتمان را در انتخاب تک تک فاکتورهای آن رعایت می کنیم چرا را که می دانیم رضایت نهایی مشتریانمان به متناسب بودن تمامی اجزای تور می باشد


و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعیمان به این است که مشتری مدار باشیم چرا که می دانیم نگهداری یک مشتری به صرفه تر از هزینه تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می باشد.

  • امکانات سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی خوب از مشتریانمان را دارا باشیم.

  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشیم.

  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توریستی تجاری سرمایه گذاری …) به مشتریانمان مشاوره رایگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمینار,بازدید و…داشته باشند آپشن ها خوبی به ایشان ارائه می نماییم.

  • تمامی مسافرانمان را بدون استثنا بیمه می نماییم و امیدواریم مشتریانمان هیچ وقت از آن استفاده ننمایید ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسیار خوبی است

  • ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

مهرداد
برای سفر به دبی مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


بهترین زمان سفر به دبی بین ماه های نوامبر و آوریل،یعنی از اواخر آبان تا اوایل اردیبهشت است که آب و هوا بسیار خنک است،می باشد. بیشترین ترافیک مسافران ایرانی به دبی از نیمه آخر پاییز شروع می شود و اوج آن در عید نوروز است. آب و هوای دبی در این مدت بسیار خوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای دبی مراجعه کنید.

سها
مدت زمان پرواز دبی چقدر است؟ و اختلاف ساعت ایران با دبی چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مدت پرواز تهران به دبی حدود 2 ساعت طول می کشد. و درمورد اختلاف زمانی دبی نیم است جلوتر از ساعت ایران است.

خانم مهرناز

با سلام و خسته نباشید.  برنامه سفر ما برای ماه رمضان هست،میخواستم بدونم ماه رمضان اونجا به چه صورت هست ؟رستوران ها باز هست؟ و میتونیم تو خیابون غذا بخوریم؟

مدیریت سایت

سلام خانم مهرناز

دبی شهری توریستی است و در تمامی ایام سال گردشگران و توریست هایی از نقاط مختلف جهان به این شهر سفر می کنند. به همین خاطر بخاطر در ایام ماه رمضان رستوران ها و هتل ها اجازه سرو غذا برای گردشگران و کسانی که روزه نیستند را دارند.

البته باید توجه داشته باشید که در ماه مبارک رمضان فرقی بین ساکنین و گردشگران وجود ندارد و همه مردم حتی غیر مسلمانان ، می بایست از خوردن و نوشیدن در ملا عام پرهیز نمایند . در صورت عدم توجه به این قانون ، برای فرد خاطی مجازات های نقدی در نظر گرفته شده است .

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.