ایـــن هــم بخوانیــــد ضــــرر نـــدارد!
kish

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور دبی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور دبی و هتل دبی از ما انتخاب بهتری داشته باشید. مطمئنا ما و همکارانمان تلاش خواهیم کرد با پیشنهاد بهترین گزینه و بهترین خدمات سفر خوشی را در خاطر شما ثبت کنیم.

 

لطفا برای تهیه تور دبی و بلیط دبی و ... با ما تماس بگیرید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور دبی

021 43 67 44 52

  • موزه دبی+عکس+نقشه

موزه دبی+عکس+نقشه

موزه دبي

Dubai Museum


يکي دیگر از مکانهاي ديدني دبي، موزه دبي است که در سال 1800 بنا گرديد، موزه دبي را در خود جاي داده و به نظر مي‌رسد که قديمي‌ترين بناي دبي است.تيرهاي چوبي به نام نگهدارنده اشکوب‌ بالايي را نگه مي‌‌دارند و سقف از ساقبرگهاي‌ نخل، گل و گچ ساخته شده است. در ورودي قلعه، يک در بزرگ با ميخهاي‌ آهني وجود دارد و ديوارها و برجهاي‌ جنگ‌زده آن گواه منازعات گذشته هستند.در گذشته، از اين قلعه براي دفاع از شهر دبي در برابر قبايل جنگجوي همسايه استفاده مي‌شد و در زمانهاي مختلف تاريخي، به عنوان مقر حکومت، اقامتگاه امير، انبار مهمات و زندان نيز مورد استفاده قرار گرفته است. ديوارهاي اين قلعه از مرجان و صدف دريا ساخته شده‌اند که با آهک به هم چسبيده‌اند.

موزه دبی


در اين مکان  آلات موسيقي و طبل، فلوت، چنگ، ني انبان که ساخته شده از پوست بز است و ساير آلات محلي که در مناسبتهاي بزمي به کار مي‌رفتند، و همين طور خنجرهاي‌ معروف به هنجر‌ بيشتر قابل توجه هستند و همچنين شمشيرها، نيزه‌ها، کمانها‌ و پيکانها، زره‌هاي ساخته شده از پوست کوسه، تپانچه‌ها و تبرها به نمايش گذاشته مي‌شوند.در نزديکي اين موزه يک خيمه که نمونه اي از يک خانه تابستاني عربي است و قايقهاي‌ محلي  وجود دارد.هدف اصلي از پيدايش آن عرضه و ثبت زندگي سنتي  بود که بخش عمده‌اي از آن با سرعت در حال محو شدن است.در ورودي موزه، بازديد‌کننده مي‌تواند مجموعه‌اي از نقشه‌هاي قديمي خليج فارس و امارات‌ را همراه با عکسهاي هوايي که توسعه شهري قابل ملاحظه دبي را بين سالهاي 1960 و 1980 نشان مي‌دهند، مرور نمايد.

موزه دبی

 

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سیر گیتی

با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری

۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

در خــــصــوص تـــور دبی مــــی دانــــــیم

که هر توری شامل بلیط ترانسفر هتل لیدر و... می باشد دقتمان را در انتخاب تک تک فاکتورهای آن رعایت می کنیم چرا را که می دانیم رضایت نهایی مشتریانمان به متناسب بودن تمامی اجزای تور می باشد


و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • سعیمان به این است که مشتری مدار باشیم چرا که می دانیم نگهداری یک مشتری به صرفه تر از هزینه تبلیغات برای جذب مشتریان جدید می باشد.

  • امکانات سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی خوب از مشتریانمان را دارا باشیم.

  • معمولا در تمامی ساعات شبانه روز در دسترس و پاسخگو می باشیم.

  • با توجه به تسلط خوب مان به روی موضوع دبی(توریستی تجاری سرمایه گذاری …) به مشتریانمان مشاوره رایگان داده و چنانچه درخواست مترجم,سمینار,بازدید و…داشته باشند آپشن ها خوبی به ایشان ارائه می نماییم.

  • تمامی مسافرانمان را بدون استثنا بیمه می نماییم و امیدواریم مشتریانمان هیچ وقت از آن استفاده ننمایید ولی اگر کسی به مشکلی بر بخورد کمک حال بسیار خوبی است

  • ۰۲۱ ۴۳ ۶۷ ۴۴ ۵۲

سرابی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

  • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
  • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید . یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

سها
مدت زمان پرواز دبی چقدر است؟ و اختلاف ساعت ایران با دبی چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مدت پرواز تهران به دبی حدود 2 ساعت طول می کشد. و درمورد اختلاف زمانی دبی نیم است جلوتر از ساعت ایران است.

مهرداد
برای سفر به دبی مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


بهترین زمان سفر به دبی بین ماه های نوامبر و آوریل،یعنی از اواخر آبان تا اوایل اردیبهشت است که آب و هوا بسیار خنک است،می باشد. بیشترین ترافیک مسافران ایرانی به دبی از نیمه آخر پاییز شروع می شود و اوج آن در عید نوروز است. آب و هوای دبی در این مدت بسیار خوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای دبی مراجعه کنید.

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.