لطفا کمی صبور باشید

عجیب ترین ها در تور دبی

کسانی که تجربه سفر با تور دبی را دارند بهتر میدانند که جاذبه های گردشگری دبی از کشور ما ایران خیلی کمتر است ولی مسئولان دبی به هر کاری دست می‌زنند بر عجایب و دیدنی های دبی بیفزایند. جایی که دمای هوا در تابستان به 50 درجه سانتیگراد می رسد،دمایی که در آن دما می توان روی کاپوت ماشین تخم مرغ نیمرو کرد. بزرگترین و عجیب ترین پیست اسکی دبی Ski Dubai سرپوشیده دنیا در دبی قرار گرفته است

<br />

http://dubaitor.ir

مسئولان دبی، یکی از شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه امارات متحده عربی به هر کاری دست می‌زنند تا فارغ از هوای گرم و طاقت فرسایش بر عجایب و جاذبه های گردشگری دبی بیفزایند. از احداث  مراکز خرید دبی   , هتل های دبی ,جزایر مصنوعی دبی گرفته تا ساخت پیست اسکی دبی با برف مصنوعی ... آنها امیدوارند با صرف هزینه هنگفتی بر جاذبه‌های گردشگری دبی و بالطبع بر شمار گردشگران‌ تور دبی بیافزایند.
http://dubaitor.ir

پیست اسکی دبی مال اولین پیست سرپوشیده در خاورمیانه در قلب بیابانهای امارات است که در سپتامپر ۲۰۰۵ ساخته شده، قیمت پیست اسکی دبی که در مرکز خرید “مول امارات” واقع شده یکی از دیدنی های دبی ساخت بشر در قرن حاضر است که زیبایی‌های خاص خود را دارد. این پیست و مرکز خرید آن توسط شرکت مجید آل فاطیم از ثروتمندان دبی اداره می شود.
http://dubaitor.ir

پیست اسکی سرپوشیده دبی به مساحت ۲۲۵۰۰ متر مربع و با ارتفاع ۸۵ متر ساخته شده است. این سالن سرپوشیده دارای ۵ پیست اسکی است که با هزینه هنگفت ۲۷۲ میلیون دلاری در سال ۲۰۰۵ به اتمام رسیده است. این سالن اسکی در کنار یک مجتمع بزرگ تجاری واقع شده و در حالیکه بیرون از این فضای پوشیده از برف سرپوشیده دمای هوا به ۴۵ درجه سانتیگراد می‌رسد، داخل پیست اسکی مصنوعی دبی اما دمای بین منهای ۳ تا منهای ۳۰ درجه سانتیگراد متغیر است.
http://dubaitor.ir

هزینه بلیط پیست اسک دبی بسیار مناسب است تله‌کابین‌ها هستند که ورزشکاران را از پایین به بالای پیست منتقل میشوند.  هر روزه حدود ۳۰ تن برف مصنوعی از آسمان مصنوعی این سالن روی زمین می‌بارد تا دختران و پسران بتوانند آزادانه در کنار هم اسکی کنند.
http://dubaitor.ir

یکی از نکات خوب این پیست اسکی در دبی امکان اجاره وسائل اسکی از جمله لباس، چوب،… میباشد که دیگر نیازی به نگرانی مهمانان این پیست برای حمل و نقل وسائل اسکی نمی باشد و از سراسر دنیا سالانه مهمانان زیادی با تور دبی برای اسکی حتی در فصل گرم تابستان به این نقطه سفر می کنند.

عکس و تصاویر پیست اسکی دبی

http://dubaitor.ir
http://dubaitor.ir
http://dubaitor.ir
http://dubaitor.ir

http://dubaitor.ir

برای اینکه تور دبی ارزان رزرو کنید و از فرصت کوتا ه بیشترین لذت را ببرید از کارشناسان گردشگری ما مشاوره بگیرید خوشحال میشویم راهنمای شما در تور دبی باشیم
تلفن تماس دفتر تهران 52 44 67 43 021

خواندن 22039 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.